telefon 444 46 34

Neden EasyGo Car Rental?

Neden EasyGo Car Rental?

Bizler kendimizi sunarken yılların verdiği deneyimimizi, alanında uzman ve deneyimli personelimizi, 0 KM ağırlı araç parkımızı, her ihtiyaca çözüm üreten araç segmentimizi ve kişiye özel ödeme planı çıkaracak kadar sektörel öncülüğümüzü ön plana çıkarıyoruz. Ancak bunları söylerken neyimize güveniyoruz dersiniz? Tabiî ki hizmet kalitemize ve ayrıcalıklarımıza.

Üstün Hizmetler EasyGo Car Rental’de!

İstanbul Araç  Kiralama, Easygo Car Rental Uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini çok iyi biliyor ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde hizmet kalitemizi sektörün üstünde tutuyor ve beklentileri en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ayrıcalıklı Ek Hizmetlerimiz İle Çok Farklıyız.

Bebek koltuğu, port bagaj, ek sürücü, navigasyon, lastik, ek sürücü, full kasko, adrese teslim hizmetlerimizle daha konforlu bir seyahat Easygo Car Rental’de sizleri bekliyor.

0 KM Araçlar Araç Parkımızda Sizleri Bekliyor

İstanbul Araç Kiralama olarak her ay, her dönem talebinize istinaden yeni model “0”km araçlarımızla sınırsız hizmetle karşınızdayız. Bizler tüm yatırımlarımızı konfor ve güvenliğin en üst düzeyde yaşandığı “0” Km araçlara yaparak tüm müşterilerimize eşsiz bir araç kiralama deneyimi sunuyoruz.

En Uygun Fiyat Avantajı

EasyGo Car Rental istekleriniz için sektörün en uygun fiyatlarını sunmakta ve bu hizmet ile işletmemiz üstün hizmet kalitesi ile sizlerin vazgeçemeyeceği adres olmaya aday. Son model arabalarımızı ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyor ve üstün hizmet kalitemizden en iyi faydalanmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Servis Hizmetimiz İle Her Zaman Yanınızdayız.

Kavacık Servis ofisimizde 50 kişilik profesyonel kadromuzla tüm araçlarımızın servis ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır.  Oto Sihir markamız ile öncelikle kendi araçlarımızı sonrasında ise sektörümüzde ki diğer firmaların araçların bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz ile de ayrıcalıklı bir kurum olduğumuzu tüm sektöre kanıtlıyoruz.

7 Gün 24 Saat Destek EasyGo Car Rental’de!

Easygo Araç Kiralama olarak sizin için 7/24 çalışan ekiplerimiz hizmet için telefonun ucunda bekliyor kaliteli hizmet için +90 536 065 2071 çağrı merkezimizi araya bilirsiniz..

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama