telefon 444 46 34

KİRALIK KIA PICANTO FİYATLARI

Hatchback kasa tipine sahip arabalar, araç severler tarafından her zaman ilgi odağı konumunda. Şık görünüşü, sportif yapısı ve göze dinamik gelen tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmiyor. Hatchback araçlar bu özellikleriyle, sadece araba satın almak isteyenlerin değil araç kiralayarak araba ihtiyacını karşılamak isteyenlerinde ilgisini üzerine çekebiliyor. Araç kiralama firmaları da bu sebeple hatchback tarzındaki arabaları portföyünde bulunduruyor. Bu sayede müşterilerinin taleplerine karşılık veriyor. Yoğun ilgiye sahip olan hatchback araçlardan bir tanesi de Kia Picanto… Peki, Kiralık Kia Picanto fiyatları ne kadar? Kiralık Kia Picanto fiyatları neye göre değişiyor? Kiralık Kia Picanto kiralamak isteyenlerin merak ettiği soruların cevapları…

Kiralama Süresi

Kiralamak istediğiniz aracın kasa tipi, markası veya modeli her ne olursa olsun, kiralama süresi fiyatlara direkt olarak etki ediyor. Bir aracı günlük, kiralık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Ancak ne kadar uzun süre kiralarsanız, ekonomik olarak bir o kadar kazançlı çıkarsınız.

Şanzıman Seçeneği

Birçok marka ve modelde olduğu gibi kiralık Kia Picanto içinde otomatik ve manuel şanzıman seçenekleri mevcut. Ancak otomatik şanzımanlı araçlar biraz daha yüksek fiyattan listeniyor.

Kampanya ve Yoğunluk Dönemleri

Rent a car firmaları dönem dönem kampanyalar düzenleyerek, kiralık araba fiyatları üzerinde indirime gidiyor. Bu sayede de müşterilerine daha uygun fiyatlardan araç kiralama olanağı tanıyor. Sizde rent a car firmalarının bu kampanyalarını takip ederek, araç ihtiyacınızı uygun ücretlerle karşılayabilirsiniz.

Kiralık Kia Picanto İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesiyle Kia Picanto veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama