telefon 444 46 34

KİRALIK SEAT FİYATLARI

Seat marka arabalar, birbirinden farklı modelleriyle özellikle son birkaç yıldır araç severlerin ilgisini çekiyor. Özellikle şık tasarımı, konforlu içyapısı ve birçok özellik sunan donanımlarıyla araç severlerden tam not almayı başarıyor. Seat öne çıkan bu yönleriyle sadece araba almak isteyenlerin değil, araç ihtiyacını karşılamak adına araba kiralamak isteyenlerin de ilgisini cezbediyor. Yoğun bir ilgiye karşı karşıya olan Seat marka araçları da rent a car firmaları portföyünden eksik etmiyor. Peki kiralık Seat fiyatları ne kadar? Kiralık Seat fiyatları hangi hususlara göre değişiyor? Şimdi sıra bu sorulara cevap vermeye geldi.

 

Kirala Sözleşmesinin Süresi

Kiralanacak aracın fiyatını belirleyen belki de en önemli faktör, aracın ne kadar süre ile kiralanacağı konusu. Rent a car firmaları bu konuda müşterilerine birçok kiralama seçeneği sunuyor. Genel şunu diyebiliriz ki bir aracı ne kadar uzun süreli kiralarsanız, size bir o kadar uygun fiyata gelecektir.

Şanzıman Türü

Araç alırken olduğu gibi kiralarken de şanzıman türü önemli bir detay. Rent a car firmaları portföylerinde araçların hem otomatik hem de manuel seçeneğini bulunduruyor çoğunlukla. Yapacağınız seçime göre az daha fiyat farklı olabilir.

 

Benzin mi, Dizel mi?

Araçların, rent a car firmalarında genellikle dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı yakıt türünde alternatifleri bulunuyor. Bilindiği üzere, dizel araçların yakıt konusunda daha iyi performans göstermesi sebebiyle kullanıcılar genelde dizel araç kiralamak istiyor. Bu da dizel araçların fiyatının biraz daha yüksek olmasına zemin hazırlıyor.

 

Kiralık Seat İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Seat veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

 

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama