telefon 444 46 34

HATCHBACK ARABA KİRALAMAK İSTİYORUM

Hatchback kasa tipine sahip araçlar her dönem, araç severlerin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Şık görüntüsü sayesinde hatchback araçlar, sadece araba sahi olmak isteyenlerin değil, ihtiyacını araba kiralayarak karşılayanların da yoğun bir şekilde ilgisiyle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle rent a car firmaları mutlaka hatchback arabaları galerilerinde bulunduruyor ve hatchback araba kiralamak isteyen müşterilerine sunuyor. Peki hatchback araba kiralamak ne kadar? Kiralık hatchback fiyatları neye göre değişiyor? Kafanıza takılan soruların cevapları…

Kiralama Süresi

Hatchback araba kiralamak için bir firmaya ulaştınız. Karşınıza çıkacak ilk soru ne kadar süre ile kiralamak istediğiniz… Bu soruya vereceğiniz cevap ödeyeceğiniz miktarı belirleyecektir. Firmalar birçok kiralama seçeneği sunuyor ama unutmayın ki ne kadar uzun süre kiralarsanız, maddi açıdan bir o kadar karlı olursunuz.

Şanzıman Seçeneği

Rent a car firmlarında hatchback araçların otomatik vitesleri de manuel vitesleri de bulunuyor. Bu noktada yapacağınız tercih, ödeyeceğiniz ücreti değiştirecektir. Tahmin edebileceğiniz gibi otomatik şanzımanlı araçlar, manuel vitesli araçlara göre biraz daha yüksek kiralama bedeline sahip…

Yakıt Seçeneği

Araç kiralama firmaları, arabaların benzinli ve dizel versiyonlarını ellerinde bulunduruyor. Dizel yakıt türüne sahip araçlar, yakıt konusunda daha iyi performans göstererek, az yakıt tükettiğinden müşteriler tarafından tercih sebebi olabiliyor. Bu da haliyle dizel araçların, benzinli araçlara göre biraz daha pahalı olarak listelenmesine sebep oluyor.

Hatchback Araba Kiralamak İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, hatchback veya başka kasa titpi araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama