telefon 444 46 34

KİRALIK CITROEN C5 AIRCROSS FİYATLARI

Son dönemin popüler SUV araçlarından biri de Citroen C5 Aircross… Son yıllarda SUV aracı Citroen C5 Aircross ile atak yapan Citroen, benzer segmentte bulunan rakipleriyle yarışır seviyeye geldi. Özellikle karakteristik yapısı ve şık dış görünüşü ile ilgileri üzerinde toplayan Citroen C5 Aircross, sadece araç almak isteyenlerin değil, araç kiralamak isteyenlerin de gözdesi konumunda. Bu ilginin farkında olan rent a car firmaları da müşterilerinin taleplerine karşılık verebilmek için Citroen C5 Aircross’u bünyesinde hazır bulunduruyor. Büyük bir ilgiye sahip olan kiralık Citroen C5 Aircross fiyatları ne kadar? Kiralık Citroen C5 Aircross fiyatları hangi doğrultuda farklılık gösteriyor? Bir de buna bakalım.

 

Kiralama Süresi

Kiralamak istediğiniz araç SUV kasa da olsa, başka tip bir kasa da olsa kiralama süresi son derece önemli. Çünkü bir aracı ne kadar uzun süre kiralarsanız, maddi anlamda bir o kadar kazançlı konuma geliyorsunuz

Şanzıman Seçeneği

Araba alırken de araba kiralarken de şanzıman tipi önem arz ediyor. Bilindiği araçların genel olarak otomatik ve düz vites olmak üzere iki farklı tipte şanzıman alternatifi mevcut. Yapacağınız tercih az da olsa fiyat farkı oluşmasına sebebiyet verebilir.

 

Aracın Donanım Paketi

Kiralama fiyatını değiştiren bir başka faktör de marka ve modelden sonra aracın sahip olduğu donanım paketi… Bilindiği üzere araçların başlangıç paketlerinden, birbirinden farklı özelliklerin sunulduğu donanım paketleri bulunuyor. Açıkçası ne kadar özellik o kadar yüksek fiyat demek.

Kiralık Citroen C5 Aircross İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesiyle Citroen C5 Aircross veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya