telefon 444 46 34

KİRALIK ARABA AYLIK FİYATLARI NE KADAR?

Son yıllarda kiralık arabalara ve bu hizmeti sağlayan rent a car firmaların olan ilgi giderek artıyor. Araba ihtiyacı olan vatandaşlar, sık sık rent a car firmalarının yolunu tutuyor ve araç gereksinimlerini bu sayede karşılıyor. Rent a car firmalarına kendilerine karşı oluşan bu yoğun talebi karşılamak ve müşterilerinin araç ihtiyacını karşılamak için araç portföyünü sürekli genişletiyor. Ayrıca müşterilerin daha iyi hizmet vermek isteyen firmaların, birçok kiralama seçeneği bulunuyor. Bu seçeneklerden bir tanesi de aylık olarak araç kiralama… Her şeyden önce şunu söylemek de yarar var ki; aylık olarak araç kiraladığınız vakit, aracın bedeli size günlük kiralama bedelinden uyguna gelecektir. Yani maddi olarak daha karlı çıkacaksınız demektir. Peki kiralık araba aylık fiyatları nelere göre değişmektedir? Şimdi de buna bakalım.

 

Marka ve Model Seçimi

Kiralık araba aylık fiyatları için söz konusu olan ilk maddelerden biri hiç şüphe yok ki marka ve model tercihi olacaktır. Daha net bir şekilde ifade etmek gerekirse örneğin; aylık olarak kiralayacağınız Kia Picanto ile yine aylık olarak kiralayacağınız Kia Sportage aracın fiyatı aynı olmayacaktır.

Şanzıman Farkı

Aylık olarak kiralayacağınız aracın hem manuel hem de otomatik şanzımana sahip iki farklı versiyonu olabilir. Bu noktada da araç satın alırken olduğu gibi kiralarken de otomatik şanzımanlı versiyonlar biraz daha yüksek kiralama bedeline sahip olabilmektedir.

 

Kampanyalar

Araç kiralama firmaları yıl içerisinde araç fiyatları için kampanyalar düzenliyor ve fiyatlarda indirime gidiyor. Genel fiyatlardan daha uygun ücretlere düşen kiralama bedelleri, araç kiralamak isteyenler için fırsat doğmasına sebep oluyor.

 

Aylık Araba Kiralamak İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, aylık veya başka periyotlarda araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama