telefon 444 46 34

KİRALIK ARABA FİYATLARI NE KADAR?

Kiralık araba fiyatları,  kiralık araba ihtiyacı olanların yakından ve merakla takip ettiği bir konuların başında geliyor. Birçok unsura göre değişiklik gösteren ücretler, müşteriler açısından büyük bir merak oluşturuyor. Akıllarda oluşan soru işaretlerine yanıt vermek ve konuya açıklık getirmek için kiralık araba fiyatları hangi etkenlere göre belirleniyor? Sorusuna yanıt vereceğiz.

 

Aracın Kiralanma Süresi

 

Kiralama süresi kiralık araba fiyatları üzerinde doğrudan etkisi olan bir detay… Yani kiralayacağınız aracı ne kadar süre kullanacağınıza bağlı olarak fiyatlar meydana geliyor. Bir arabanın günlük kiralama bedeli daha yüksek rakamlara ulaşıyorken, haftalık veya aylık gibi dönemler için kiralanması fiyatın daha makul seviyelere düşmesine zemin hazırlıyor. Hatta yıllık olarak uzun süreli kiralamalarda kiralama bedelleri oldukça ücretlere düşmekte…

 

Kiralanacak Aracın Marka ve Model Tercihi

 

Kiralık araba fiyatları üzerinde belirleyici olan en önemli maddelerden birisi de kiralık olarak tercih edilen aracın markası ve modeli… Daha rahat, daha kaliteli ve daha lüks olan araç markalarının ve modellerinin, kiralık araba fiyatları daha yüksek miktarlarda seyrediyor. Haliyle ortalama markalar ve modellerde ise fiyat olarak daha uygun. Bu noktada ihtiyacınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, doğru tercihte bulunmakta fayda var.

 

Tatil Dönemleri

 

Tatil zamanlarında kiralık araba fiyatları değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenlik bazen olumlu yansıdığı gibi bazen de olumsuz yönde seyrediyor. Bazen tatil zamanlarında oluşan yoğun talepten faydalanmak isteyerek fiyatlarına zam yaparken, bazı firmalarda müşterilerini memnun etmek için kampanyalar düzenleyerek indirime gidiyor.

 

Rent A Car Farkı

 

Araç kiralarken, rent a car firmalarının tercihi de atlanmaması gereken bir detay… Aynı markanın aynı model aracı firmadan firmaya değişiklik gösterebiliyor. Bu konuda titizi iseniz, kiralayacağınız araç üzerinden, farklı rent a car firmalarını baz alarak fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririz.

 

Kampanya Dönemleri

 

Uygun fiyata araç kiralamak için araç şirketlerinin düzenlemiş olduğu kampanya zamanlarında daha uygun fiyatlarla araba kiralama olanağı tanıyor. Bu kampanyalardan faydalanmak için kiralık araba gereksiniminiz olduğunda firmalara göz gezdirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz.

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama