telefon 444 46 34

KİRALIK OPEL ASTRA FİYATLARI

Opel Astra özellikle hatchback kasa araçlara düşkün olan araç severlerin dikkatini üzerinde bulundurduğu araçların başında geliyor. Bu ilgi sadece araba almayan isteyenlerden değil araba kiralamak isteyenlerden de kaynaklıyor. Durum böyle olunca rent a car firmaları da Opel Astra’yı portföyünde bulundurarak, müşterilerinin ilgisine yanıt vermeye çalışıyor. Yoğun bir beğeni ve ilgi sahip olan kiralık Opel Astra fiyatları ne kadar? Kiralık Opel Astra fiyatları hangi hususlar çerçevesinde değişiyor? Şimdi buna yanıt vermenin zamanı.

 

Ne Kadar Süre İle Kiralayacaksınız?

Bu sorunun cevabı önemli… Çünkü bu soruya vereceğiniz cevaba göre ödeyeceğiniz miktar şekillenecek. Araç kiralama firmaları müşterilerinin taleplerini karşılamak için farklı periyotlarda kiralama seçenekleri sunuyor. Bu seçeneklerin başında; günlük, aylık ve yıllık gibi süreler geliyor. Bu doğrultuda bir aracı ne kadar uzun süre ile kiralarsanız, aracın kiralık maliyeti size bir o kadar uyguna gelecektir.

Şanzıman Seçeneği

Araba alırken fiyatları etkileyen şanzıman seçeneği, araba kiralarken de fiyatları etkiliyor. Bilindiği gibi genel olarak manuel ve otomatik vites olmak üzere araçların şanzıman alternatifi mevcut. Ve tahmin edebileceğiniz gibi otomatik vites araçların fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor.

 

Kampanya ve Yoğunluk Dönemleri

Araç kiralama firmaları dönem dönem kiralık araba fiyatlarına yönelik kampanyalar düzenliyor. Bu kampanya dönemlerinde araç kiralama firmaları, müşterilerine daha uygun fiyatlardan araç kiralama olanağı tanıyor. Bu kampanya dönemlerini takip ederek, daha uygun maliyetler ile araç kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kiralık Opel Astra İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Opel Astra veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama