telefon 444 46 34

BENZİNLİ KİRALIK ARABA FİYATLARI

Benzinli yakıt tüketimine sahip olan araçların her dönem ilgilisi ve meraklısı oluyor. Benzinli arabalar, özellikle yüksek motor performansı, sessiz çalışma deneyimi ve seri olması nedeniyle tercih ediliyor. Benzinli arabalar bu yönleriyle sadece araba sahibi olmak isteyen araç severlerin değil, aynı zaman kiralık araba kullanarak ihtiyacını karşılayan vatandaşların da ilgisi çekiyor. Bu nedenler rent a car firmaları da benzinli kiralık araba seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor, müşterilerinin taleplerine karşılık vermek için çalışıyor. Peki, çok sık tercih edilen benzinli kiralık araba fiyatları ne kadar? Benzinli kiralık araba fiyatları hangi hususlar göz önüne alınarak değişiyor? Şimdi de sıra benzinli kiralık araba fiyatları için merak ettiğiniz soruların cevaplarında…

Kiralama Süresi

Kiralık olarak kullanmak istediğiniz araba benzinli de olsa dizel yakıt türüne sahip de olsa kiralama süresi son derece önemli. Çünkü kiralama süresi fiyatları doğrudan değiştiriyor. Siz de kiralama süresi uzadıkça maddi olarak daha karlı bir konuma yerleşiyorsunuz.

Marka ve Model Tercihi

Benzinli kiralık araba kullanmaya karar verdiniz. Ancak iş bitmedi. Yapacağınız marka ve model tercihine göre fiyat değişecektir. Örneğin; benzinli bir Fiat Egea ile benzinli bir Mercedes’in fiyatı aynı olmayacaktır.

 

Kampanya Zamanları

Kurumsal bir şekilde araba kiralama hizmeti veren firmalar, araç fiyatları üzerinde zaman zaman kampanyalar düzenleyerek, daha uygun fiyattan araba kiralama fırsatı sunuyor. Böylece kiralık araba ihtiyacı onlarla makul fiyatlarla karşılaşıyor. Siz de bu kampanyalara göz atarak daha makul ücretlerden araç kiralayabilirsiniz.

 

Benzinli Kiralık Araba İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, benzinli veya dizel araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama