telefon 444 46 34

KİRALIK CITROEN C3 FİYATLARI

Citroen C3, özellikle son dönemde yenilenen ve giderek modern bir dizayn kazanan görüntüsü ile hatchback beğenenlerin ilgisini cezbediyor. Bunun yanı sıra konforlu yapısı ve verdiği sürüş keyfi ile öne çıkmayı başarıyor. Citroen C3 özellikle bu yönleriyle sadece araba almak isteyenlerin değil, araç kiralamak isteyenlerin de tercih nedeni olmayı başarıyor. Büyük bir kesim tarafından tercih edilen kiralık Citroen C3 fiyatları ne kadar? Kiralık Citroen C3 fiyatları hangi sebeplerden ötürü değişiyor? Sıra bu soruların cevaplarını vermeye geldi.

 

Ne Kadar Süre İle Kiralayacaksınız?

Bu soruya vereceğiniz cevap cebinizden çıkacak miktarı da belirleyecek. Rent a car firmaları başta; günlük, aylık ve yıllık olmak üzere kiralama opsiyonları sunuyor. İstekler doğrultusunda daha uzun dönem kiralamalar da mümkün olabiliyor. Burada elbette ne kadar süreyle ihtiyacınız olduğu önemli ama ne kadar uzun süre kiralarsanız o derece kazançlı olursunuz.

Şanzıman Seçeneği

Şanzıman seçeneği, araç kiralarken fiyat değiştiren etkenlerden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Bildiğiniz gibi otomatik ve düz vites olmak üzere arabaların iki farklı şanzıman seçeneği bulunuyor. Yapacağınız tercih, az da olsa fiyatların değişmesine sebebiyet verebilir.

 

Kampanya ve Yoğunluk Dönemleri

Rent a car firmaları, zaman zaman araç fiyatlarına yönelik kampanyalar düzenliyor. Bu kampanya dönemlerinde araç kiralama firmaları, müşterilerine daha uygun fiyatlardan araba kiralama imkanı tanıyor. Tam tersi bayram gibi yoğunluk olan zamanlarda ise ekstra taleplerden dolayı fiyatlar daha yüksek olabiliyor.

 

Kiralık Citroen C3 İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Seat veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

 

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama