telefon 444 46 34

KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA NEDİR?

Araç kiralama hizmeti veren firmaların birçok kiralama seçeneği bulunuyor. Günlük araba kiralamadan başlayarak, uzun dönem araç kiralamaya kadar uzanan seçenekler müşterilerin tercihlerine sunuluyor. Bu kiralama seçeneklerinden bir tanesi de kurumsal araç kiralama… Peki kurumsal araç kiralama nedir ? Kimler tercih eder ? Kurumsal araç kiralama ne gibi hizmetler içerir ? Bu soruların cevabına hep birlikte bakalım.

 

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama, şirketlerin araç ihtiyaçlarına yönelik olarak rent a car firmalarının sunduğu bir hizmet… Şirketler, rent a car firmalarının bu hizmeti sayesinde finansal giderlerinin birçoğunu oluşturması gereken maddi yüklerini hafifletiyorlar. Aynı zamandan şirketlerinin işlerinin aksamaması, personellerinin ulaşım ihtiyacı, müşteri ziyaretlerini gibi taleplerine karşılık buluyorlar.

Şirketler ayrıca araç satın almak yerine kiralama yoluna giderek; araçların kasko ve trafik sigortası, motorlu taşıtlar vergisi, muayene masrafları, araç servis bakım ücretleri gibi maddi yüklerden de kurtulmuş oluyorlar.

 

Kurumsal Araç Kiralama Ücretleri

Kurumsal araç kiralama ücretleri, bazı hususlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğe sebep olan hususların başında kiralama süresi gelmektedir. Araçların kiralama zamanına göre şirketinize özel bir teklif hazırlanacaktır. Fiyatların değişkenlik göstermesine sebebiyet veren bir başka husus ise kiralık olarak tercih edeceğiniz araçların; markası, modeli ve özellikleri… Fiyat konusunda etkili olan son nokta ise şirketlerin kiralık olarak talep ettiği araç sayısı… Talep edilen araç sayısı fiyat teklifi üzerinde doğrudan belirleyici olacaktır.

 

Kiralama Süreleri Sabit mi?

Araçların kiralama süreleri için birçok opsiyon bulunuyor. Bu opsiyonlar içinde aylık, yıllık kiralama süreleri bulunuyor. Ancak ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda bu kiralama süreleri üzerinde değişkenlik yapılabilir. Şirketlere özel teklifler ve düzenlemeler yapılabilmektedir.

 

Nereden Kiralanır?

Birçok kiralama seçeneği sunan Easy GO Car Rental, kurumsal araçla kiralama için de son derece uygun ve güvenilir bir adres! Easy GO Car Rental güvencesi ile araç kiralamak için  www.easygocarrental.com internet sayfasından ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan ulaşabiliriz.

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama