telefon 444 46 34

KİRALIK ARABA İSTANBUL FİYATLARI

Türkiye’nin dört bir yanında ve her şehrinde olduğu gibi İstanbul’da da fazlasıyla rent a car diye tabir edilen araç kiralama şirketi bulunuyor. Nüfus bakımından ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul’da, ülke nüfusunun neredeyse üçte biri yaşıyor. Haliyle bu nüfus yoğunluğu, tüm sektörlerde olduğu gibi otomotiv sektöründe de aşırı bir talep meydana gelmesine sebebiyet veriyor. Otomotiv sektörü içinde de en büyük çekenlerin başında rent a car, yani araç kiralama firmaları geliyor. Kiralık araba İstanbul yükünü çekebilmek için rent a car firmaları araç filosunu ve marka – model gibi portföyünü mütemadiyen genişletiyor. Kiralık araç ihtiyacı olan müşterilerinin taleplerine yetişebilmek için yoğun çalışma yürütüyor.

 

 

Kesintisiz Rent A Car Desteği

 

Kiralık araba İstanbul rent a car şirketleri arasında haftanın 7 günü 24 saat destek  ve aralıksız hizmet veren rent a car şirketleri öne plana çıkıyor. Aralıksız hizmetlerinden dolayı kullanıcılar bu kiralık araba İstanbul firmalarını seçiyor.  Çünkü saat fark etmeksizin, günün herhangi bir zaman diliminde yaşanabileceğiniz; arıza, kaza ya da başka bir sorunda araba kiraladığınız firmaya ulaşabilmek ve onlardan destek alabilmek hayati bir önem taşıyor.

 

Arabaların Trafik Sigortası ve Kasko Poliçesi

 

Trafik sigortası ve kasko poliçesi, hem yasal olarak hem de yaşanabilecek olası aksaklıklara karşılık hayati bir önem arz ediyor. Bu sebeple bilinçli kullanıcılar, araçlarının trafik sigortasını ve kasko poliçesini aksatmayan, bu konuda güvenilir rent a car firmalarını tercih ediyor. Aksi bir durum müşteriler açısından oldukça büyük bir güven problemi yaramakta.

 

 

Kiralık Araba İstanbul Fiyatları

 

Firmaların tüm yasal gereklilikleri yerine getirmiş olması ve müşterilerine karşı güven yaratan bir profil çizmesinin yanı sıra en alıcı noktalardan birisi de kiralık araba İstanbul fiyatları… Müşteriler araçların durumu, trafik sigortası, kasko poliçesi gibi konularda titiz davranırken, kiralama ücretlerini de fazlasıyla önemsiyor. Tüm gereklilikleri yerine getiren firmaların yanı sıra fiyat konusunda da uygun bir skalayı gözeten rent a car firmaları, ciddi manada tercih sebebi oluyor.

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama