telefon 444 46 34

KİRALIK MANUEL ARABA FİYATLARI

Manuel şanzımana sahip, diğer bir ifade ile düz vites arabaların her zaman meraklısı var. Özellikle yakıt konusunda takıntılı olanlar ve manuel şanzımanlara karşı mesafeli olan araç seveler, düz vites arabaları tercih ediyor. Bu tercih araç severler tarafından sadece araba satın alırken değil, araba kiralarken de geçerli…  Kiralık araba tercihlerine de yansıyan manuel araba tutkusu nedeniyle rent a car firmaları, bu özellikteki arabaları her zaman elinde bulunduruyor ve müşterilerinin ilgilerine yanıt veriyor. Peki, her dönem sıklıkla tercih edilen kiralık manuel araba fiyatları ne kadar? Kiralık manuel araba fiyatları hangi detaylara göre değişiyor?  Düz vites tercih edenlerin, kiralık manuel araba fiyatları için merak ettiği soruların cevapları…

 

Kiralama Süresi

Kiralamaya karar verdiğiniz araç, ister manuel olsun ister otomatik olsun, kiralama süresi her iki seçenekte de fiyatları değiştiren bir etken. Kısaca kiralama süresi için şunu diyebiliriz ki ne kadar uzun süre için kiralarsanız, o kadar karlı çıkarsınız.

 

Marka ve Model Tercihi

Kiralık manuel araba kullanmaya karar verdiniz. Ancak iş bitmedi. Sırada marka ve model tercihi var. Yapacağınız tercihe göre fiyatlar belirgin şekilde farklılık gösterecektir.

 

Kampanya Zamanları

Araç kiralama sektöründe kurumsal olarak var olan firmalar, müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurarak, araç fiyatları üzerinde kampanyalar düzenliyor. Bu sayede müşterilerine daha düşük fiyatlardan araba kiralama imkanı sunuyor. Kiralık manuel araba ihtiyacı olanlar, firmaların bu kampanyalarını takip ederek, daha makul seviyelerden araç kiralayabilir.

Kiralık  Manuel Araba İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, manuel veya otomatik vites araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Talep Formu