telefon 444 46 34

KİRALIK ARABA AYLIK FİYATLARI

Bireysel olarak araç kiralama fiyatları kiralama opsiyonuna göre farklılık gösterir. Pek çok rent a car sektöründe çalışan firma bu opsiyonları sağlar. Günlük araç kiralama, aylık araç kiralama gibi seçeneklere göre kiralık araba aylık fiyatları ve kiralık araba günlük kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Aylık araç kiralama ne şekilde yapılır ve nasıl fiyatlandırılır gelin birlikte bakalım.

 

AYLIK KİRALIK ARABA

Hem bireysel hem kurumsal olarak seçebileceğiniz aylık araba kiralamadan pek çok kişi ya da kurum tarafından tercih edilmektedir.  Kiralık araba aylık fiyatları, aylık kiralama hususları, koşullarının neler olduğuysa merak konusudur.

AYLIK KİRALIK ARABA KİRALAMA FİYATI

Aylık araç kiralayacak kişi ya da kurumların ilk sorduğu soru fiyatlardır. Aylık kiralamalarda fiyatlandırmada farklılık görünmektedir. Fiyatlandırmadaki farklılıkların nereden kaynaklandığı konusuna yakından bakalım.

KİRALAMA FİYAT FARKLILIKLARI

Araç kiralarken fiyatlarda yaşanan farklılık bazı durumlardan kaynaklanmaktadır. Bu durumlardan bir tanesi de şanzıman farkındandır. Fiyatlandırma otomotik vites ile düz vites arasında da farklılık gösterir. Otomotik vites arabaların sahip olduğu şanzıman düz vitese şanzımana göre daha pahalıdır.

Kiralamak istediğiniz aracın markası da fiyatın değişmesine sebep olacaktır. Seçeneğiniz markaya göre aracın fiyatı değişeceği gibi modele göre de değişecektir.

Kiralamak istediğiniz aracın yakıt seçeneği de fiyattaki değişkenliğin sebeplerindedir. Seçeneğiniz aracın yakıt türüne göre kiralama ücreti de değişecektir.

Bahsettiğimiz fiyat değişkenliği hususlarını araç kiralarken göz önünde bulundurmak gerekir.

AYLIK ARAÇ KİRALAMANIN OLUMLU YANLARI

Aylık araç kiralama hizmetimizin günlük araç kiralama hizmetimize göre bazı artıları vardır. Bu artıların başında fiyat farkı gelmektedir. Sizler aylık araç kiralama seçeneğinden faydalanmak istediğinizde günlük kiralamaya göre yaklaşık olarak %30 değerinde maddi artı kazanmış olursunuz.

AYLIK ARAÇ NEREDEN KİRALANIR?

Aylık ve günlük araç kiralama adresiniz Easy GO Car Rental! Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com internet sayfasından ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama