telefon 444 46 34

KİRALIK SUV ARAÇLAR FİYAT BİLGİSİ

SUV araçlar giderek artan bir popülariteye sahip… Özellikle geniş araç sevenlerin ve ailelerin tercihi SUV araçlar oluyor. Geniş yapısı, yerden yüksek olması, şık görüşü ve sunduğu rahat kullanım keyfi sayesinde sadece ailelerin değil, birçok araç severin de ilgisi üzerine çekmeyi başarıyor SUV araçlar. Araba almak isteyenlerin yanı sıra araba kiralamak isteyenlerin de yoğun ilgisiyle karşı karşıya olan SUV araçlar, bu nedenle hemen hemen her araç kiralama firmasının galerisinde kendine yer bulmayı başarıyor. Araç kiralamak isteyenler tarafından yüksek bir gören kiralık SUV araçlar fiyat olarak yüksek mi? Kiralık SUV araçlar fiyatları hangi doğrultuda değişiyor?

Kiralama Süresi

Kiralık SUV araçlar fiyat bakımından elbette sedan veya hatchback kasa tiplerine göre biraz daha yüksek fiyattan listeleniyor. Kiralık olarak ödeyeceğiniz bedeli belirleyen maddelerin başında ise kiralama süresi var. Bir aracın kasa tipi ne olursa olsun aracı, ne kadar uzun süre ile kiralarsanız size bir o kadar uygun fiyat gelecektir.

Şanzıman

Araç firmalarında kiralık SUV araçlar için de şanzıman alternatifi mevcut. Yapacağınız otomatik ya da manuel vites tercihine göre fiyat biraz değişebilir. Bu noktada sizlerin de tahmin edebileceği üzere otomatik şanzımanlı kiralık SUV araçların fiyatı biraz daha yüksek seviyede…

Yakıt Seçeneği

Rent a car firmalarının galerilerinde benzinli ve dizel olmak üzere iki farklı yakıt türüne sahip kiralık SUV araçlar bulunuyor. Dizel yakıt seçenekli araçlar daha iyi yakıt performansı gösterdiğinde daha sık tercih ediliyor ve kiralama bedelli az da olsa daha yüksek…

Kiralık SUV Araçlar İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Seat Arona veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama