telefon 444 46 34

KİRALIK FIAT EGEA FİYATLARI

Fiat Ege araba alım satımlarda olduğu gibi kiralanırken de en çok tercih edilen araçlardan bir tanesi. Fiyat – performans ürünü olarak öne çıkan araçlardan biri olan Fiat Egea’ya gösterilen ilgi büyük. Be sebeple rent a car firmaları araç portföyünde Fiat Egea’yı müşterileri için bulunduruyor. Hemen hemen tüm araç kullanıcılarının beğenisine mazhar olan Fiat Egea, herkesin ihtiyacını karşılayacak kalibrede ve donanımda.  Peki kiralık Fiat Egea fiyatları ne kadar? Kiralık Fiat Egea fiyatları neye göre değişiyor? Şimdi de buna bakalım.

 

Kiralama Süresi

Araç kiralarken fiyat belirleyen maddelerin başında kiralama süresi geliyor. Her araç için geçerli olan bu unsur kiralık Fiat Egea fiyatları için de geçerli. Başta; günlük, aylık ve yıllık olmak üzere birçok kiralama seçeneği sunan rent a car firmaları, müşterilerine dilediği kadar süreyle kiralama fırsatları sunuyor.

 

Şanzıman Türü

Rent a car firmaları, kiralık Fiat Egea arabalar için otomatik ve manuel şanzıman olarak iki farklı opsiyon sunuyor. Araba alırken olduğu gibi kiralarken de otomatik şanzımanlı araçların ücretinin biraz daha yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Benzin veya Dizel

Araçların genel olarak dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı alternatifi bulunuyor. Şanzımanda olduğu gibi yakıt türü içinde müşterilerine iki seçenek sunan rent a car firmaları bu konudaki tercihini müşterilerine bırakıyor. Kiralık Fiat Egea talep edenler çoğunlukla dizel tercihinde bulunuyor.

 

Kiralık Fiat Egea İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve bol seçenekli marka – model portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneği, kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

 

 

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama