telefon 444 46 34

AYLIK ARAÇ KİRALAMA NEDİR?

Rent a car firmaları, araç ihtiyacı olanlara farklı opsiyonlarda hizmet ve araç kiralama seçeneği sunuyor. Bireysel araç kiralamadan filo araç kiralamaya, yıllık araç kiralama seçeneğinden uzun dönem araç kiralamaya kadar… Bu kiralama seçeneklerinden bir tanesi de aylık araç kiralama… Peki aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? Aylık araç kiralama fiyatları hangi hususlara göre değişiyor ? Şimdi de bu sorulara yanıt arayalım.

 

Aylık Araç Kiralama

Bireysel ve kurumsal olarak tercih edilen aylık araç kiralama sayesinde birçok şirket ve bireysel kullanıcı araç ihtiyacını karşılıyor. Aylık araç kiralama hizmetinin en çok merak edilen hususlarının başında ise ücreti geliyor. Peki aylık araç kiralama ne kadar? Elbette bu sorunun cevabının değişiklik göstermesine neden olan bazı maddeler var.

Şanzıman

Her türlü araç kiralamada etkili olan bir faktör şanzıman seçeneği… Otomatik vites ya da düz vites seçeneğine göre fiyatlar düşebilir de artabilir de. Tahmin edeceğiniz üzere otomatik vites şanzımana sahip araçların kiralama bedelleri daha yüksek.

 

Kiralanacak Aracın Marka ve Modeli

Aylık araç kiralama bedelleri üzerinde söz sahibi olan bir başka önemli ayrıntı ise kiralanacak aracın markası… Marka tercihiniz direkt olarak fiyatlık değişmesine sebebiyet veriyor. Markadan sonra sıra model seçimine geliyor. Model seçimi de marka tercihiniz kadar fiyatlar konusunda etkili bir nokta olarak göze çarpıyor.

 

Yakıt Seçeneği

Araçların; benzin, dizel ve elektrikli olmak üzere farklı türlerde yakıt seçenekleri bulunabiliyor. Yapacağınız yakıt tercihine göre aylık araç kiralama ücretleri değişebiliyor. Tercihte bulunurken bu noktayı da göz önünde bulundurmakta fayda var.

 

Neden Aylık Araç Kiralama? Avantajları Neler?

Aylık araç kiralama hizmetinin, daha kısa süreli araç kiralama opsiyonlarına göre bazı avantajları bulunuyor. Bu avantajların en önemli noktası ise elbette fiyat farkı… Aylık araç kiralama hizmetinden yararlandığınızda, yaklaşık %30 seviyelerinde maddi bir kazanç sağlamış olursunuz.

 

Nereden Kiralanır?

Easy GO Car Rental aylık araç kiralama için en uygun adres! Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com internet sayfasından ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan hızlıca ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya