telefon 444 46 34

KİRALIK OPEL INSIGNIA FİYATLARI NE KADAR?

Üst segment ve Opel severlerin yüksek ilgi gösterdiği Opel Insignia, araba almak isteyenlerin de, ihtiyaçları doğrultusunda araba kiralamak isteyenlerinde gözdelerinden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Yoğun bir ilgi gösterilen Opel Insignia’yı rent a car firmaları araç portföyünde bulunduruyor ve müşterilerinin bu noktadaki taleplerine karşılık veriyor. Araba kiralamak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu bir araç olan kiralık Opel Insignia fiyatları ne kadar? Kiralık Opel Insignia fiyatları hangi koşullar baz alınarak değişiyor? Şimdi sıra kiralık Opel İnsignia’yı merak edenlere bu soruların cevabını vermeye geldi.

 

Kiralama Süresi

Marka, model, hatchback veya sedan fark etmez. Kiralama bedelinin belirleyen ilk maddelerin başında kiralama süresi geliyor. Günlük, aylık veya yıllık gibi kiralama paketlerinin bulunduğu biliniyor. Müşteriler kiralama sürelerini elbette ihtiyaçlarına göre belirliyor. Ancak bir aracı ne kadar uzun süre ile kiralarsanız, maddi olarak bir o kadar karlı çıkacağınızı unutmayın.

Şanzıman Seçeneği

Araba alın ya da kiralayın… Fiyat belirleyen maddelerin bir diğeri de şanzıman türü. Otomatik ve manuel araç opsiyonları rent a car firmaları tarafından müşterilere sunuluyor. Burada otomatik şanzımanlı araçların biraz da yüksek kiralama bedellerine sahip olduğunu bilmekte fayda var.

Kampanyalar Zamanları

Araç kiralama firmaları kiralık araba fiyatlarına yönelik kampanyalar düzenliyor. Bu kampanya dönemlerinde, müşterilerine daha uygun fiyatlardan araç kiralama olanağı tanıyor. Siz de kampanya zamanlarını takip ederek, uygun fiyatlardan araç kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kiralık Opel Insignia İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile Opel Insignia veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Talep Formu