telefon 444 46 34

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA NEDİR?

Rent a car firmalarının, gerek bireysel araç kiralama gerekse de kurumsal olarak araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Araç sahibi olmanın; her geçen gün artan fiyatlar, yüksek kredi faizleri gibi zorlaştığı dönemde bireysel araç kiralama, araba ihtiyacı olanların imdadına yetişiyor dersek, abartmış olmayız. Ciddi bir ihtiyaca karşılık veren bireysel araç kiralama nedir? Bireysel araç kiralama ne gibi avantajlar sunar? Bu soruların cevaplarına hep beraber yakından bakalım.

 

Bireysel Araç Kiralama ve Bireysel Araç Kiralamanın Avantajları

Bireysel araç kiralama, adından tahmin edilebileceği üzere araç ihtiyacı olanların bir kurum ya da şirket aracılığı ile değil, bireysel olarak araç kiralama talebinde bulunarak, araç kiralama hizmeti almasıdır. Peki bireysel araç kiralama müşterilerine ne gibi avantajlar sağlar? Bu yöntemle araç kiraladığınız da birçok maddi külfetten kurtulursunuz. Bu maliyetlerin başında araçların; kasko, trafik sigortası, motorlu taşıtlar vergisi, araç bakım giderleri, tamir ve olası kazalarda çıkarttıkları masraflar gelmektedir.

 

Bireysel Araç Kiralama Fiyatları

Bireysel araç kiralama fiyatları yapacağınız tercihlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu değişkenlikte söz sahibi olan maddelerin başında ise kiralanmak istenen aracın markası gelmektedir. Kiralayabileceğiniz birçok uygun fiyatlardan, daha yüksek fiyatlara kadar birçok araba markası bulunmaktadır. Markadan sonraki sırada ise aracın modeli var. Markaların bir hayli modeli bulunuyor. Marka ve modelden sonra sırada şanzıman seçimine geliyor. Araçların manuel ve otomatik vites olmak üzere farklı opsiyonları mevcut. Tahmin edeceğiniz gibi otomatik vitesli araçların fiyatları biraz daha yüksek. Son madde de kiralama süresi var. Günlük kiralamadan, uzun dönem kiralamaya kadar uzanan seçeneklerden birinden faydalanabilirsiniz.

 

Nereden Kiralanır?

Bireysel ve kurumsal olarak müşterilerine geniş araç kiralama seçeneği ile hizmet veren Easy GO Car Rental, bireysel araç kiralama için en güvenilir adreslerden biri olarak dikkat çekiyor. Easy GO Car Rental kalitesi ile bireysel araç kiralama için, Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya