telefon 444 46 34

KİRALIK DİZEL ARABA FİYATLARI

Dizel yakıt türüne sahip araçlar, her devirde araç severlerin ilgi odağında ve tercih sebebi oluyor. Bu tercih sebebinin altında elbette dizel araçların yakıt konusundaki göstermiş olduğu üstün performans yatıyor. Daha az yakıt tüketen dizel araçlar, bu noktada kullanıcılarını memnun ediyor. Bu yönüyle dizel arabalar, sadece araba sahibi olmak isteyenlerin değil, araç kiralamak isteyenlerin de tercih sebebi oluyor. Haliyle dizel arabalara karşı yoğun bir ilgi oluşuyor. Rent a car firmaları da fazlasıyla tercih edilen dizel arabaları araç seçeneklerinden arasında mütemadiyen bulunduruyor. Peki, sıklıkla tercih edilen kiralık dizel araba fiyatları ne kadar? Kiralık dizel araba fiyatları hangi maddelere göre değişiyor? Sıra, kiralık dizel araba fiyatları konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarında…

Kiralama Süresi

Kiralamaya karar verdiğiniz araç ister dizel yakıtlı araba ister benzinli bir araba olsun… Yakıt türü fark etmeksizin aracı ne kadar süre ile kiralayacağınız önemli. Çünkü kiralama süreleri uzadıkça siz maddi anlamda bir o kadar karlı oluyorsunuz.

Marka ve Model Seçimi

Dizel araba kiralayacaksınız ancak fiyatı belirleyecek hususlardan bir tanesi de marka ve model seçimi… Örneğin dizel bir Fiat Egea ile yine dizel yakıt türüne sahip Opel Insignia arasında doğal olarak fiyat farkı olacaktır.

 

Kampanya Zamanları

Araba kiralama işini kurumsal olarak üstlenen firmalar, dönem dönem araba fiyatlarında kampanyalar düzenleyerek, kiralama ücretlerinde indirim yapıyor. Rent a car firmaları, böylece daha makul ücretlerden müşterilerine hitap etmiş oluyor. Sizde bu firmaların, fiyat konusundaki kampanyalarını takip ederek, daha makul fiyatlardan araba kiralayabilirsiniz.

 

Kiralık Dizel Araba İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, dizel veya benzinli araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama