telefon 444 46 34

YILLIK KİRALIK ARAÇ FİYATLARI NE KADAR?

Araç kiralama firmaları olarak bilinen rent a car firmalarına olan ilgi de ihtiyaç da her geçen gün daha fazla artıyor. Bireysel kullanıcılardan, kurumsal şirketlere kadar araba gereksinimi olan herkes ve her firma sıklıkla rent a car firmalarını ziyaret ediyor. Rent a car firmaları da kendilerine karşı oluşan yoğun talebi karşılamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına araç filosu günden güne genişletiyor. Ayrıca sürekli hizmet kalitesini genişleterek her hangi mağduriyete mahal vermemek için var güçleriyle çalışıyor. Bu kapsamda da rent a car firmaları, müşterilerine birçok araç kiralama opsiyonu sunuyor. Bu opsiyonlardan bir tanesi de yıllık kiralık araç hizmeti… Peki yıllık kiralık araç fiyatları ne kadar? Yıllık kiralık araç fiyatları neye göre değişiyor? İşte cevapları…

 

Marka ve Model Seçimi

Yıllık olarak araç kiralayacaksınız. Ancak işiniz bitmedi. Sırada kiralayacağınız arabanın marka ve modelini seçmek var. Birçok marka ve model içinden yapacağınız tercih, ödeyeceğiniz fiyat üzerinde de belirleyici olacak.

Şanzıman Farkı

Yıllık kiralık araç kullanacaksınız. Kiralayacağınız marka ve model üzerinde de karar verdiniz. Ancak kiralamak istediğiniz aracın manuel ve otomatik olarak iki farklı şanzıman türünde alternatifi olabilir. Tabi ki otomatik şanzımanlı seçeneklerin fiyatları biraz daha yüksek…

Kampanyalar

Araç kiralama hizmetini özellikle kurumsal bir anlayış ile veren firmalar, yılın bazı zamanlarında fiyatlara yönelik kampanyalar düzenliyor ve uygun fiyatlardan müşterilerine sunuyor. Sizde firmaların bu kampanyalarından yararlanarak, karlı çıkan müşterilerden olabilirsiniz.

Yıllık Kiralık Araç İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, aylık veya başka periyotlarda araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama