telefon 444 46 34

FİLO ARAÇ KİRALAMA NEDİR?

Rent a car firmaları ihtiyaçlara yönelik olarak, müşterilerine verdiği hizmetlere şekil veriyor, bu doğrultuda hizmet portföyünü her geçen gün genişletiyor. Rent a car firmaları gerek bireysel müşterilerine gerekse de şirketlere çeşitli araç kiralama seçenekleri sunuyor. Günlük, haftalık ve yıllık araç kiralama, uzun dönem araç kiralama, bireysel araç kiralama, kurumsal olarak kiralama ve filo araç kiralama. Peki nedir bu filo araç kiralama? Bu yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

 

Filo Araç Kiralama

Filo araç kiralama, birden fazla araç kiralama isteyen şirketlerin ihtiyacına karşılık veren bir uygulama. Yani filo araç kiralama, bir şirketin rent a car firmasından birden fazla araç kiralayarak araba sorununu çözmesi anlamına geliyor. Tabi iş sadece araç kiralamak ile bitmiyor. Filo araç kiralama hizmetinin içinde şirketleri birçok yükten kurtaracak özellikler de mevcut.

 

Filo Araç Kiralamanın Sunduğu Hizmetler

Sadece araç kiralamak elbette tek başına yeterli değil. Şirketlerin araç kiraladıkları rent a car firmalarından alacağı hizmet ile diğer yüklerden de kurtulması, başının ağrımaması gerekiyor. Nedir bu sorunlar diyecek olursak; araçların bakımı, sigorta ve kasko bedelleri, araçların motorlu taşıtlar vergileri, bir sorun olduğunda servis hizmetinin sağlanması, kiralanan arabalarda bir problem olması durumunda yedek araç temin edilmesi gibi hayati sorunlar yer alıyor.  Filo araç kiralama hizmetinden yararlanan şirketlerin bu hususların karşılanıp karşılanmadığı konusunda da dikkatli davranması gerekiyor. Bu konu dikkat gösterilmemesi şirketlerin birden çok sorunla uğraşmasına ve maddi manevi kayıplar yaşamasına sebebiyet verebilir.

 

Filo Araç Kiralama Hizmeti Nereden Alınır?

Filo araç kiralama hizmeti sunan birçok rent a car firması bulunuyor. Ancak yazımızda da değindiğimiz gibi sadece araç kiralamak yeterli bir kıstas değil. Yukarıda da bahsettiğimiz diğer hayati hizmetlerin de rent a car firması tarafından sağlanıyor olması gerekiyor. Geniş portföyü ve araçların bakımından servis hizmetlerine kadar tüm olanaklarıyla Easy GO Car Rental ideal bir filo araç kiralama hizmeti sunuyor. Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com internet sayfasından ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya