telefon 444 46 34

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

EasyGo Car Rental olarak araç kiralama isteyenlere yönelik sunduğumuz en büyük avantajımız uzun dönem araç kiralayanlara özel fiyat ve ödeme koşulları sunmamız. Firmamız aylık ve yıllık bazlı müşterilerine kiralama olanakları sunarak kısa sürede araç ihtiyaçlarını gidermektedir. İhtiyacınız olan her marka ve modelde dilediğiniz süre boyunca kiralama olanaklarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Özellikle kurumsal şirket ve firmaların araç ihtiyaçlarına yönelik kiralama çözümlerimiz ile ister tek araç isterseniz onlarca araç temini ile rent a car ve filo araç kiralama çözümleri üretiyoruz. Yine operasyonel araç kiralama hizmeti anlamında da firmaların en büyük yardımcısıyız.

İstanbul araç kiralama firmaları içinde alt yapısı en güçlü, alanında uzman ve deneyimli personelimiz ile bu sektörün öncü konumundayız. Bu anlamda özellikle yıllık araç kiralamayı hedefleyen müşterilerimize büyük fiyat avantajı sunmaktayız.  Kısa süreli araç kiralamaya nazaran uzun vadede araç kiralamak gerek fiyat konusunda gerekse hizmet alımı konusunda büyük avantajlardan yararlanmaktadır. Günlük araç kiralama maliyetleri ile kıyaslandığında yıllık bazlı kiralama büyük fiyat avantajı sağlamaktadır. İster binek olsun ister ticari, en uygun ve en hesaplı araç kiralama fiyatları için EasyGoCar Rental sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Tüm Marka ve Modelde Yıllık Araç Kiralama Hizmeti EasyGo Car Rental’de!

Fiat Egea ve Linea, Ford Focus, Renault Symbol, Clio, Megane ve Talisman, Peugeout 2008, 3008, 301, 308, 208, Hyundai Accent Blue, i20, i30 ve Elentra gibi bir çok marka ve modelde aracı firmamız üzerinden ekonomik fiyat avantajları ile kiralayabilirsiniz. Yıllık kiralama sözleşmeleri ile gün başına düşen araç kiralama maliyetinizi minimize edebilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız aracın faturası dahil tüm yakıt harcamalarınızı da gider olarak göstererek KDV avantajından yararlanabilirsiniz.

Tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız için mail yolu ile info@easygocarrental.com ‘dan, ya da dilerseniz 0212 655 99 99 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Talep Formu