telefon 444 46 34

OTOMATİK VİTES KİRALIK ARABA FİYATLARI

Otomatik vitesli araçlar her zaman yoğun bir ilgi ile karşı karşıya… Özellikle rahat bir kullanım deneyimi isteyenler otomatik vitesli araçları tercih ediyor. Otomatik vitesli araçlar, sadece araba sahibi olmak isteyen vatandaşların değil, araba kiralayarak araç ihtiyacını karşılayan kullanıcıların da yoğun bir ilgisine sahip. Bu yoğun ilgi nedeniyle, rent a car firmaları otomatik vitesli araçları portföyünden eksik etmiyor ve müşterilerinin bu yüksek ilgisine karşılık vermeye çalışıyor. Peki, yoğun bir ilgiye sahip olan otomatik vites kiralık araba fiyatları ne kadar? Otomatik vites kiralık araba fiyatları hangi detaylara göre değişiyor? Otomatik vites kiralık araba fiyatlarına dair merak ettiğiniz soruların cevapları…

 

Kiralama Süresi

Kiralamak istediğiniz aracın şanzıman türü otomatik ya da düz vitesli olsun… Her iki seçenekte de kiralama süresi son derece önemli. Çünkü uzun süreli kiralamalarda, müşteri olarak karlı çıkar, aracın günlük kiralama bedelinin altında kiralama imkânı yakalarsınız.

Marka ve Model Tercihi

Her aracın, marka ve modeline göre farklı fiyatları vardır. Örneğin otomatik şanzımanlı bir BMW 520 i modeli ile yine otomatik şanzımanlı Renault Clio modelinin fiyatı aynı olmayacaktır.

 

Kampanya Zamanları

Özellikle kurumsal araç kiralama firmaları, zaman zaman kiralık araba fiyatlarına yönelik kampanyalar düzenliyor. Bu sayede rent a car firmaları daha uygun fiyatlardan müşterilerine araçlarını sunmuş oluyor. Sizde kurumsal araç kiralama firmalarının kampanyalarına göz atarak, daha uygun ücretlerden araç kiralayabilirsiniz.

 

Otomatik Vites Kiralık Araba İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, otomatik vites veya manuel vites araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama