telefon 444 46 34

UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA NEDİR?

Kurumsal ve bireysel olarak müşterilerinin araba ihtiyacını karşılayan rent a car firmaları, birçok seçenekte araç kiralama opsiyonu bulunuyor. Günlük araç kiralamadan, yıllık araç kiralamaya kadar… Bu opsiyonlardan birisi de uzun dönem araç kiralama. Uzun dönem araç kiralama nedir? Hangi avantajları sunar? Bu soruların cevaplarını inceleyelim.

 

Uzun Dönem Araç Kiralama Ve Avantajları

Uzun dönem araç kiralama, 1 yıldan daha fazla süreyle araç kiralaması manasına gelmektedir. Örneğin; 24 ay, 36 ay gibi sürelerde kiralanan araçları ifade etmektedir. Uzun dönem araç kiralama müşterilere birçok avantaj da sunmaktadır. Kasko, trafik sigortası, muayene ve motorlu taşıtlar vergisi gibi giderleri dert etmezsiniz. Araç bakımı, olası kaza ve arıza durumları, lastik değişimleri işlerle uğraşmaz, maddi ve manevi olarak yıpranmazsınız. Ayrıca uzun dönem araç kiralama, günlük ve aylık gibi kısa dönem araç kiralamalara oranla daha uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Bu avantajlı opsiyonun fiyatları hangi kıstaslara göre değişmektedir? Bir de buna bakalım.

 

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama fiyatlarını belirleyen ilk faktör, kiralamak istediğiniz aracın markası ve modelidir. Talep edilen aracın markası ve modeli fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Sonra ki etken ise araçların şanzıman türü… Uzun dönem araç kiralama için manuel vites ve otomatik vites seçenekleri bulunuyor. Yapacağınız tercihler, fiyatların üzerinde etkili olacaktır. Fiyat belirleyen bir başka faktör ise yakıt türüdür. Araçların; benzin, dizel ve hibrit gibi yakıt türleri bulunmakta. Yakıt tercihiniz de az da olsa fiyatları değiştirecektir.

 

Nereden Kiralanır?

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine, birçok araç kiralama seçeneği ile hizmet veren Easy GO Car Rental, uzun dönem araç kiralama için en uygun adreslerden biri olarak öne çıkıyor. Easy GO Car Rental kalitesi ile uzun dönem araç kiralamak için, Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama