telefon 444 46 34

KİRALIK OPEL CORSA FİYATLARI

Hatchback kasa araç tutkunlarının ekstra ilgi gösterdiği araçlardan biri Opel Corsa… Minimal yapısı ve şık tasarımı ile birçok araç severin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Opel Corsa sadece araba sahibi olmak isteyenlerin değil, aynı zamanda da araba ihtiyacını araç kiralayarak karşılayanların da radarına girmiş durumda… Hal böyle olunca yoğun bir ilgi gören Opel Corsa’yı araç kiralama firmaları vitrininden eksik etmiyor ve müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışıyor. Peki kiralık Opel Corsa fiyatları ne kadar? Kiralık Opel Corsa fiyatları hangi maddeler çerçevesinde değişiyor? İşte merak ettiğiniz soruların cevapları…

 

Kiralama Süresi

Bir aracın markası kiralık Opel Corsa veya kiralık olarak başka bir marka – model olsun… Kiralama süresi hepsi için son derece önemli. Çünkü bir aracı ne kadar uzun süre kiralarsanız, maddi olarak sizin adınıza bir o kadar uygun maliyetlere geliyor.

Şanzıman Seçeneği

Şanzıman türü, araba alırken olduğu gibi araba kiralarken de cebinizden çıkacak miktarı belirliyor. Bildiğiniz gibi araçların manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı seçenekleri mevcut. Tabi ki otomatik vitesli araçların kiralık fiyatı biraz daha yüksek…

 

Kampanya ve Yoğunluk Dönemleri

Rent a car firmaları, yıl içerisinde bazı marka ve modellere yönelik kampanyalar düzenleyerek, kiralık araçların fiyatlarında indirime gidiyor. Firmalar böylece müşterilerine daha uygun fiyattan araç kiralama fırsatı sunarak, makul ücretlerle araç ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Sizde firmaların bu kampanyalarını takip ederek, uygun fiyatlardan araç kiralama şansına sahip olabilirsiniz.

Kiralık Opel Corsa İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Opel Corsa veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya