telefon 444 46 34

KİRALIK SEDAN ARABA FİYATLARI

Sedan kasa tipine sahip arabalar, araç severler arasında ayrı bir ilgi görüyor ve sedan kasa tipi araçların her zaman meraklısı bulunuyor. Sedan arabalar, sadece araç satın almak isteyenlerin değil, araba kiralayarak araç gereksinimini karşılayanların da gözdesi durumunda. Bu sebeple rent car firmaları da sedan kasa tipi araçları galerisinden eksik etmiyor ve müşterilerinin bu noktadaki taleplerine karşılık vermek için yoğun bir çaba sarf ediyor.  Peki, yoğun bir şekilde tercih edilen kiralık sedan araba fiyatları ne kadar? Kiralık sedan araba fiyatları hangi maddeler ışığında değişiyor? Sıra kiralık sedan araba kullanmak isteyen vatandaşların merak ettiği soruların cevaplarında…

Kiralama Süresi

Kiralamak istediğiniz araç, sedan veya hatchback olsun fark etmez, kiralama süresinin fiyatlara etkisi bir hayli fazla… Kiralama süresi, ne zaman uzun olursa, siz de maddi anlamda bir o kadar karlı duruma geçersiniz.

Marka ve Model Tercihi

Kiralık sedan araba kullanmaya karar verdiniz. Ancak aracın markası ve modeli ne olacak? Bu sorunun cevabı da doğrudan fiyatı etkileyecektir. Örneğin; Renault Symbol ile kiralık bir Opel Astra’nın fiyatı tahmin edebileceğiniz gibi aynı olmayacaktır.

 

Kampanya Zamanları

Araç kiralama hizmeti kurumsal olarak veren rent a car firmaları, zaman zaman araç kiralama fiyatları üzerinde kampanyalar düzenliyor. Firmalar, düzenledikleri bu kampanyalar ile müşterilerine daha makul kiralama fiyatları sunuyor. Siz de rent a car firmalarının kiralık araba kampanyalarını takip ederek, uygun ücretlerden araç kiralayabilirsiniz.

 

Benzinli Kiralık Araba İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, sedan veya hatchback araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama