telefon 444 46 34

RENT A CAR ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

Rent a car yani araç kiralama şirketlerine duyulan ihtiyaçlar gün geçtikçe artıyor. Araba ihtiyacı olan vatandaşlar, araç kiralayan rent a car firmalarının kapısını çalıyor. Rent a car firmaları araç kiralamak isteyen vatandaşlara birçok araç kiralama opsiyonu sunuyor. Günlük araç kiralama, aylık, yıllık veya uzun dönem… Peki vatandaşların yoğun bir şekilde kapısını çaldığı rent a car araç kiralama fiyatları ne kadar? Rent a car araç kiralama fiyatları hangi detaylara göre değişiyor? Rent a car firmalarından araç kiralamak isteyen vatandaşların merak ettiği soruların cevapları…

 

Kiralama Süresi

Rent a car firmasından araç kiralamaya karar verdiğiniz karşınıza çıkacak ilk soru ne kadar süre ile kiralayacağınız olacaktır. Bu soruya vereceğiniz cevap kısa süreli kiralamalardan ziyade uzun süreli bir kiralama içeriyorsa ekonomik olarak daha kazançlı çıkacaksınız demektir.

 

Marka ve Model Tercihi

Rent a car araç kiralama fiyatlarını değiştiren en önemli etkenlerden biri de hangi marka ve hangi model arabayı kiralayacağınız. Bir Fiat marka araba ile Mercedes marka aracın fiyatı takdir edersiniz ki aynı olmayacaktır.

 

Manuel mi Otomatik mi?

Araç satın alırken olduğu gibi araç kiralarken manuel ve otomatik vites seçimi karşınıza çıkıyor. Haliyle otomatik vitesli araçların kira bedeli bir daha yüksek…

 

Kampanya Zamanları

Kurumsal rent a car firmaları, arabaların kiralama bedelleri üzerinde kampanyalar düzenleyerek, daha uygun fiyatlardan araçlarını müşterilerine sunuyor. Araç kiralamak isteyenler bu sayede makul ücretlerden araç kiralama fırsatı yakalamış oluyor. Bu nedenle rent a car firmalarının kampanyalarına göz gezdirmekte fayda var.

 

Araç Kiralamak İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, manuel veya otomatik vites araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama