telefon 444 46 34

GÜVENİLİR ARAÇ KİRALAMANIN ADRESİ

Her geçen gün araç talebi giderek artıyor. Araç talebinin artması, haliyle araç kiralama firmalarına duyulan ilginin artmasını da beraberinde getiriyor. Bu yoğun talebi karşılamak için de birçok araç kiralama firması bulunuyor. Ancak kullanıcı memnuniyeti ve müşteri mutluluğu açısından doğru firmayı seçmek büyük önem taşıyor. Bu sebeple araç kiralanacak firmanın özenle seçilmesi daha sonra büyük sorunlarla karşılamamak adına büyük önem arz ediyor. Peki firmayı titizlikle seçmek için neler yapmak gerekiyor?

 

ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Her şeyden önce ilk dikkat edilmesi gereken kiralık araçların trafik sigortası ve kaskosunun olup olmadığını sorgulamak. Aracın kaskosunun kaskosunun ve trafik sigortasının olmaması, olası bir kaza ya da arıza durumları için hayati önem taşımaktadır.  Ayrıca kiralanan araçta bu sorun yaşanması durumunda firmanın, araç değiştirip başka bir araç temin edebilecek güçte olması da ciddi bir detay olarak öne çıkıyor. Böyle bir durumda başınıza bir olumsuzluk gelmesi halinde herhangi bir mağduriyet yaşamadan yolunuza devam edebilirsiniz.

 

Firmanın elinde fazlasıyla araç bulunmasının bir diğer avantajı da olası bir araç talebinizin uzaması durumunda size bu esnekliği sağlıyor olması. Böylelikle araç ihtiyacınızın uzaması halinde sorun yaşama olasılığınız en düşük seviyede seyreder. Elbette bu oluşacak ihtiyacının karşılamak için firmanın bazı talepleri olabilir. Örneğin; aracın süresini uzatmak istediğinizi 24 saat önceden araç kiralama firmasına bildirmek gibi…

 

Araç kiralarken baş ağrıtan bir diğer önemli husus ise ucu açık sözleşmeler… Ucu açık sözleşmeler sebebiyle müşteriler kendilerine söylenen araç kiralama bedelinin dışındaki miktarlar ile karşı karşıya kalıyor. Elbette firmalar olası trafik veya yol ücreti cezalarına karşın bir provizyon ücretiyle bu cezalara bir önlem alabilir.

 

EASY GO CAR RENTAL

 

Easy Go Car Rental; geniş araç portföyü ile güvenilir bir müşteri memnuniyeti vaat ediyor. Tüm araçlarının trafik sigortası ve kaskosu bulunan firmada kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçiliyor. Son olarak müşterilerine açık senetler imzlatmayarak yüksek güven sunuyor.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama