telefon 444 46 34

KİRALIK PEUGEOT 3008 FİYATLARI NE KADAR?

Hatchback kasa tutkunlarının gözdesi olan Peugeot 3008, sadece araba almak isteyenlerin değil, araba almak isteyenlerin de büyük bir ilgisi ile karşı karşıya… Müşterilerin yoğun bir ilgi ve talep gösterdiği Peugeot 3008’i araç kiralama firmaları galerilerinde hazır bulunduruyor. Bu sayede müşterilerinin taleplerine karşılık vermeye çalışıyor. Araç kiralamak isteyenler tarafından yüksek bir şekilde talep edilen kiralık Peugeot 3008 fiyatları ne kadar? Kiralık Peugeot 3008 fiyatları hangi koşullar çerçevesinde değişiyor? Sıra bu sorulara cevap vermeye geldi.

 

Kiralama Süresi

Kiralamaya karar verdiğiniz aracın markası, modeli veya kasa tipi her ne olursa olsun ödeyeceğiniz miktar hakkında söz sahibi olan konuların başında kiralama süresi geliyor. Rent a car firmaları, araç kiralamak isteyenlere birçok kiralama süresi sunuyor. Genellikle; günlük, aylık ve yıllık olarak seçenekler müşterilerin araç ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Şunu belirtmekte fayda var ki, bir aracı ne kadar uzun süre ile kiralarsanız, size bir o kadar uygun fiyata gelecektir.

Şanzıman Seçeneği

Aracın şanzıman türü araba alırken olduğu gibi araba kiralarken de fiyatları etkileyebiliyor. Tahmin edebileceğiniz üzere yine araç satın alırken fiyatı yükselten otomatik şanzıman seçeneği kiralarken de fiyatların az da olsa yükselmesine zemin hazırlıyor.

Kampanya Dönemleri

Rent a car firmaları dönem dönem kiralık araba fiyatlarına yönelik kampanyalar düzenliyor. Bu kampanya dönemlerinde araç kiralama firmaları, müşterilerine daha uygun fiyatlardan araç kiralama olanağı tanıyor. Bu kampanya dönemlerini takip ederek, uygun fiyatlardan araç kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kiralık Peugeot 3008 İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile Peugeot 308 veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama