telefon 444 46 34

KİRALIK PEUGEOT 3008 FİYATLARI

SUV araç meraklılarının son dönemdeki gözdelerinden bir tanesi Peugeot 3008… SUV araç meraklıları sadece araba alırken değil, araba kiralarken de Peugeot 3008’e büyük bir ilgi gösteriyor. İşte bu ilgi sebebiyle rent a car firmaları Peugeot 3008’i araç portföyünde bulunduruyor, müşterilerinin ilgisini boşa çıkartmıyor. Büyük bir ilgiye mazhar olan kiralık Peugeot 3008 fiyatları ne kadar? Kiralık Peugeot 3008 fiyatları hangi kriterler ışığında değişiyor? Şimdi de buna bakalım.

Kiralama Süresi

Bir aracı marka ve modeli ne olursa olsun, ne kadar süre ile kiralayacağınız oldukça önemli. Çünkü bir aracın kiralama süresi fiyatını da değiştiriyor. Özellikle uzun süreli kiralamalarda müşteriler maddi olarak oldukça avantajlı bir konuma geçebiliyor. Bunun sebebi de uzun süreli kiralamalarda aracın fiyatı, günlük kira bedelinin çok çok altına düşüyor. Bu da müşterilere maddi bir kar sağlıyor.

Şanzıman Seçeneği

Her aracın olduğu gibi kiralık Peugeot 3008’in de otomatik ve manuel olmak üzere iki alternatifi rent a car firmalarının galerisinde bulunabiliyor. Tahmin ettiğiniz üzere, araba alırken olduğu gibi araba kiralarken de otomatik şanzımanlı araçların fiyatı biraz daha yüksek seviyelerde seyredebiliyor.

 

Kampanya ve Yoğunluk Dönemleri

Rent a car firmaları yılın belli zaman dilimlerinde, kiralık araba fiyatları üzerinde indirime giderek kampanyalar düzenliyor. Araç kiralama firmalarının kampanya dönemlerinde müşteriler, daha cazip ücretlerden araba kiralama fırsatı yakalıyor. Sizde firmaların kampanya dönemlerini takip ederek, uygun fiyattan araç kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kiralık Peugeot 3008İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve marka – model seçeneği sunan portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneğiyle kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesiyle Peugeot 3008 veya tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya