telefon 444 46 34

Kiralık Hyundai Araç Modelleri

Kiralık Hyundai Araç Modelleri

Son dönemlerin en çok tercih edilen araç markalarından biri olan, özellikle araç kiralamak isteyenlerin de yoğun tercih ettiği marka olan Hyundai’nin kiralık araç modelleri EasyGo Car Rental ‘de sizleri beklemektedir.

Başta Accent Blue, i20, Elentra, i30 gibi Hyundai’nin en çok tercih edilen modellerini en uygun fiyat avantajlarıyla kurumumuzdan kiralayabilirsiniz. 2019 ve 2020 model araçlarımız ile Hyundai kalitesi ve eşsiz stiliniz sizlere çok uygun ödeme koşulları ile sunuyoruz.

Aylık Hyundai Marka Araç Kiralama

Operasyonel araç kiralama sektörünün en çok tercih edilen araç markalarından biri olan Hyundai markasının Accent Blue, i20, Elentra, i30, Kona, Tucson gibi ön planda olan modellerini minimum 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık periyotlarla kiralamak isteyenlere özel sunduğumuz kiralama seçenekleri ile araç kiralama firmalarının içinde çok özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü firmamız kişiye özel ödeme planı hazırlayacak kadar ince hesap ve sektörel deneyime sahip bir kurumdur.

Hyundai Araç Kiralama Fiyatları

Araçlarımızın kiralama fiyatları kiralama seçeneklerinize göre değişiklik göstermektedir. Kiralamayı istediğiniz araç modeli, kiralama süresi ve ödeme seçeneğinize göre Hyundai araç kiralama fiyatını en uygun düzeye çekebilir ve minimum ödeme seviyelere indirebilirsiniz. Kısa süreli, aylık ya da uzun dönem kiralamada size en uygun ödeme planı hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İhtiyacınıza çözüm üretecek tüm Hyundai modellerini firmanıza özel ödeme planı ve kiralama koşullarını EasyGo Car Rental’den temin edebilirsiniz.

Kısa Süreli Mi, Yoksa Uzun Dönem Kiralama Mı?

Bu sorunun cevabı biraz da ihtiyacınıza bağlı olarak değişmektedir. Eğer bir iş için ya da tatil programı için araç kiralıyorsanız ve ya aileniz için bu kiralamayı gerçekleştiriyorsanız uzun süreli kiralama en doğru seçim olacaktır. Ancak anlık bir ihtiyaçtan ya da kısa süreli bir seyahat için araca ihtiyacınız varsa kısa süreli araç kiralamak en mantıklı seçimdir.  Bu konuda firmamız ihtiyacınız ne olursa olsun, hem ihtiyacınıza çözüm üretecek, hem de bütçenize uygun aracı sizlere sunacaktır.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama