telefon 444 46 34

Beklentileri Üst Düzeyde Karşılamak İçin Çalışıyoruz

Beklentileri Üst Düzeyde Karşılamak İçin Çalışıyoruz

Otomobil bir tutkudur, otomobil kimileri için bir aşktır, heyecandır. Kimileri için bir ihtiyaç, kimileri için bir bakıma yaşam tarzıdır. Böylesine büyük bir camianın hizmetkârı olan firmamız tüm duyguları tatmin edecek, tüm ihtiyaçları giderecek ve tüm beklentileri karşılayacak hizmeti sunmakla yükümlüdür. Bu anlamda verdiğimiz tüm hizmetlerde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve müşteriye saygı prensibidir.

Biliyoruz ki bir araç kiralama firmasının yaşam süreci otomotiv sektörünün geleceği ve araç kullananların ihtiyaçlarına bağlıdır. Araç kiralamak isteyen her bir birey ve kurumsal müşterimizin bizden beklentileri olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu anlamda bu beklentileri en üst düzeyde karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz. Bizler EasyGo Car Rental olarak yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla hizmet verdiğimiz sektörde en iyi ve en çok tercih edilen, güvenilen marka olmak adına çalışıyoruz ve bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Bu anlamda araç filomuzu hizmet sunduğumuz müşteri odaklı geliştiriyor ve araç parkımızda ki araçlarımızı sürekli genç tutuyor, yeniliyoruz. Özellikle 2019 yatırımlarımızı 2019 ve 2020 model ve üst segmentte sıfır model araç alımına yapmış bulunmaktayız.

Her Marka ve Modelde Kiralama Özgürlüğü EasyGo Car Rental’de!

Bizler müşterilerine araç sunan değil, müşterinin araç kiralamak için marka seçimi yaptığı bir firma olma hedefimizi tutturmuş bulunmaktayız. Bugün gelinen noktada araç parkımızda onlarca markanın yine onlarca farklı modeline sahibiz. Binek otomobilden SUV modellerine kadar tüm ihtiyaçlara çözüm üretecek araçlar kişiye özel ödeme planı ve kiralama olanakları ile EasyGo Car Rental’de sizleri bekliyor.

Tüm araç kiralama ihtiyaçlarınız için mail yolu ile info@easygocarrental.com ‘dan, ya da dilerseniz 0212 655 99 99 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Talep Formu