telefon 444 46 34

Araç Kiralayarak Şirketinizi Büyütün

Şirketlerin en büyük gider kalemlerinin başında gelen araç yatırımları öz sermayenin de en büyük gider kalemi durumundadır. Bir çok firma araştırmaksızın ve bilgi yetersizliği ile gerçekleştirdiği araç filo alımları ile şirketlerinin nakit akışını ve sermaye kullanımını zor duruma sokmaktadır. Oysa günümüzde en çok tercih edilen araç filosu edinme yöntemi araca sahip olmak yerine kiralamaktır.

İhtiyacınız olan araç filosuna sahip olmak için tamamen size özel çözümler üretmekteyiz. Hangi araca kaç adet ihtiyacınız olduğunu analiz ederek yine size özel ödeme koşulları ile araç filonuzu oluşturuyoruz. Üstelik araç sahibi olmanın getirdiği sigorta, kasko, bakım ve onarım gibi ekstra giderlerden de araç kiralamayı tercih ederek sizleri kurtarıyoruz.

Sermayeyi oluşturan nakit şirketlerin en büyük sigortasıdır. Yatırım gibi durumlarda büyük öneme sahip olan nakiti araç alımında kullanan firma ile nakitine dokunmayıp araç yatırımını kiralamadan yana kullanan firma arasında ciddi gider farkları bulunmaktadır. Öyle ki bu gider kalemleri bir şirketi tek başına büyütmeye yetecek kadar değerlidir.

Peki ama nedir bu gider kalemleri?

Amortisman gideri, yıllık sigorta ve kasko giderleri, olağan ve olağanüstü bakım ve onarım giderleri, lastik giderleri ve aracın değerinde değişen kayıplar firmalar için ciddi gider kalemleri oluşturmaktadır. Özellikle araç sayısı fazla olan firmalar için her bir araca ayrılan bütçeyi düşünürsek firmaların araç alımındaki sıkıntılarının ne denli haklı olduğunu anlarız.

Bir çok ulusal ve uluslararası firmanın araç filosunu oluştururken bu giderleri dikkate alarak araç alımı yerine araç kiralamayı tercih ettiğini göreceksiniz. Tüm giderleri araç kiralanan firmaca karşılandığı bir sistemde firmaya düşen tek görev işine odaklanmasıdır.

Esy Go Car Rental olarak bizler de sizler için operasyonel araç kiralama alanında en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Alanında uzman ve deneyimli personelimiz ile sizlere özel ödeme koşulları ile sadece ihtiyacınıza yönelik araç filonuzu oluşturabilir ve araç filonuzu yönetebiliriz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Kampanya