telefon 444 46 34

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin en büyük merakı olan kiralama maliyetleri konusunda bu yazımızda açıklık getirmeye çalışacağız.

Bizler Easy Go Car Rental olarak tüm müşterilerimize özel araç kiralama hizmeti bütçelendirmesi çıkarmaktayız. Bu nasıl oluyor derseniz eğer, şu sorular maliyet hesabı yapmamızda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin kiralamak istediğiniz araç marka ve modeli nedir? Ne kadar süre ile araca sahip olmak istiyorsunuz? Ödeme şekliniz ve periyodu nasıl olacak ve son olarak kaç adet araca ihtiyacınız var? Tüm bu soruların cevapları kiralayacağınız aracın aylık bazlı ödeme planını çıkarmamızda bizlere yardımcı olacaktır. Aylık araç kiralama fiyatları konusunda en iyi ödeme planına sahip olmak için alanında uzman ve deneyimli personelimiz ve her marka ve modelde araçlarımız sizleri beklemektedir.

Aylık araç kiralama alanında uzun yıllar deneyime sahip olan firmamız aracılığı ile araç kiralayarak sigorta ve kasko giderleri, bakım ve onarım giderleri, 7/24 teknik destek gibi bir çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Günlük araç kiralamaya nazaran çok daha büyük fiyat avantajı sağlayan aylık araba kiralama hizmetimiz ile bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun araç marka ve modellerini firmamızın araç parkında inceleyebilir ve personelimiz ile araç başında hemen işlemlerini tamamlayarak aracınızı anında teslim alabilirsiniz. Ayrıca yine kurumsal müşterilerimiz için adrese teslim araç hizmetimiz bulunmaktadır.

İster tek araç ihtiyacınız olsun ister yüz adet uzun dönem kiralama seçenekleri ve size özel ödeme koşulları için sizleri de kiralama ofislerimize bekleriz. Easygo Araç Kiralama olarak sizin için 7/24 çalışan uzman personellerimiz hizmet için telefonun ucunda bekliyor. En uygun ödeme koşulları ve 2018 model ve üstü araç parkımız ile sizlere hizmet vermeye hazırız.  Kaliteli hizmet için +90 536 065 2071 çağrı merkezimizi araya bilirsiniz..

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama