telefon 444 46 34

Sık Sorulan Sorular

EasyGO Car Rental ’den Kimler Araç Kiralayabilir?

Firmamızdan bireysel ve kurumsal araç ihtiyacı olan ve kiralama koşullarımızı karşılayan herkes kiralama hizmeti alabilir.

EasyGO Car Rental ‘den Günlük Araç Kiralayabilir Miyiz?

Firmamızdan ihtiyacınız olması durumunda 1 günlük (24 saatlik) kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kısa dönem kiralama hizmetimiz araç parkımızda uygun araç olması durumunda müşterilerimize sunulmaktadır.

Sözleşmemizde ki Kiralama Süremizi Uzatabiliyor Muyuz?

Kısa dönem kiralama sürenizi, kiralama sürenizin sona ermesine minimum 24 saat kala uzatabilirsiniz. Uzun dönem ve filo kiralamalarda süre uzatımı konusunda detaylı bilgi için kiralama danışmanımız ile görüşebilirsiniz.

Kiralama Ödememizi Nasıl Yapabiliriz?

Kiralama ödemelerini Kredi Kartı, nakit ya da havale / EFT ile yapabilirsiniz. Kurumsal kiralama ve filo araç kiralama sözleşmelerinden kaynaklı ödemeleri kiralama danışmanımız ile görüşerek size özel ödeme koşulları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralama Yapmak İçin Ehliyet Şartı Nedir?

Araç kiralama hizmetimiz sadece ehliyeti olan kişilere verilmektedir. Ehliyet sahibinin ehliyet alış süresinin minimum 3 yıl olması gerekmektedir.

Kiralama İçin Kredi Kartı Zorunluluğu Bulunuyor Mu?

Evet. Gerek bireysel, gerekse kurumsal kiralamalarda araç sahibinin kendi adına kayıtlı kredi kartı ibrazı zorunludur. Uzun dönem, lüks segmentte araç kiralama ya da kurumsal kiralamalarda kart adedini birden fazla isteyebiliriz.

Kiralamalarda Findeks Notu İstiyor Musunuz?

Araç kiralayacak bireysel ve kurumsal müşterimiz hakkında mali analizi yaparken Findeks notuna bakma hakkımızı saklı tutmak ile birlikte araç teslimi öncesi tüm mali analizleri yapmaktayız.

Araç Kiralarken Senet İmzalıyor Muyuz?

Firmamızdan araç kiralaması yaparken herhangi bir senet imzalamıyorsunuz, sadece sözleşmeye istinaden prosedür gereği kredi kartınıza araç segmentine göre provizyon işlemi uygulanmaktadır.

Kiralama Süremiz İçinde Araç Değişimi Yapabiliyor Muyuz?

Araç değişimi aylık kiralamalarda her ay bitiminde, uzun dönem kiralamalarında ise ay sonuna gelecek şekilde araç parkımızda talebinize uygun araç bulunması ve araç değişiminden kaynaklı fiyat farkı çıkması durumunda bu fiyat farkının tarafınızca kabulü ile mümkündür.

İstanbul Dışına Araç Kiralama Hizmeti Veriyor Musunuz?

Araç kiralama ofislerimiz İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna ve Anadolu Yakası Kavacık ‘ta bulunmaktadır. Kısa dönem kiralamalarda aracınızı ofislerimizden kiralayarak dilediğiniz şehirde kullanabilirsiniz. Uzun dönem kiralamalarda ve filo kiralamalarda ise bulunduğunuz ile araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

EasyGO Rent A Car Filo Kiralama Hizmeti Veriyor Mu?

EasyGO Car Rental olarak günlük, kısa dönem, aylık ve yıllık araç kiralama hizmetlerimiz dışında profesyonel olarak verdiğimiz diğer bir kiralama hizmetimiz de filo araç kiralama hizmetimizdir. Araç filosuna kiralama yöntemi ile sahip olmak isteyen firmaların ihtiyaçlarına ve taleplerine karşılayacak çözümler EasyGO ‘da sizleri bekliyor. Araç filonuzu kurmak için hesaplı ve son model “0” Km kiralık araçlar hakkında detaylı bilgiyi kiralama departmanımızdan edinebilirsiniz.

Ücretsiz Araç Vale Hizmetiniz Mevcut Mu?

Ücretsiz araç vale hizmetimiz İstanbul il sınırları içinde geçerli olup bu hizmetimizden aylık, yıllık ve filo araç kiralamaya yapan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

Kiraladığım Aracı Nasıl Teslim Alabilirim?

Firmamızdan kiralamak istediğiniz aracı İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna ve Anadolu Yakası Kavacık ‘ta bulunan ofislerimizden teslim alabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem ve filo kiralamalarda aracınıza ücretsiz vale hizmetimiz ile adresinizden teslim alabilirsiniz.

Kiraladığım Aracı Nasıl Teslim Edebilirim?

Firmamızdan kiraladığınız aracı İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna ve Anadolu Yakası Kavacık ‘ta bulunan ofislerimize teslim edebilirsiniz.

Kiraladığım Aracı Başkası Kullanabilir Mi?

Firmamızdan kiraladığınız aracı sadece kiralama sözleşmesinde kullanıcı olarak yer alan ehliyet sahibi kişi ya da kişiler kullanabilir. Ek bir kullanıcı için firmamıza bilgi vererek ek kullanıcı tanımlaması yaptırabilirsiniz. Ek kullanıcı hizmetimiz sözleşmenizdeki kiralama ücretine dâhil değildir. Bu hizmet ek ücret karşılığında verilmektedir.

Depozito İstiyor Musunuz?

Depozito ya da provizyon olarak adlandırılan ücret trafik cezaları, HGS / OGS kullanımı, ücretli köprü ve yol kullanımından kaynaklı ücretlerin tahsili için adınıza kayıtlı kredi kartınızdan provizyon edilerek tahsil edilmektedir. Provizyon işlemleri araç kiralama esnasında uygulanan prosedürler arasındadır. Kiralama esnasında arkanızdan gelebilecek herhangi bir trafik cezası, köprü geçişleri, ücretli yol kullanımları veya diğer ücret tahsili gerektiren ödemeleri koruma altına almak için uygulanır.

Alınan Depozito Ne Zaman Geri Teslim Ediliyor?

Depozito ya da provizyon olarak adlandırılan ve tarafınızdan tahsil edilen ya da kredi kartınıza bloke edilen ücretlerin geri iadesi tarafınıza bankaların çalışma sistemine bağlı olarak araç tesliminden en geç 15 gün sonrasında aktarılmaktadır.

Araçlarda HGS ve OGS Mevcut Mu?

Tüm araçlarımız ücretli yol ve köprü kullanımı için HGS ya da OGS ödeme kanallarından birine sahiptir.

HGS ve OGS Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Araçlarımızda bulunan HGS ve OGS ödemeleri tarafımızca gerçekleştirilmekte olup, kiraladığınız tarihler arasında ki kullanım tutarı tarafınıza fatura edilmektedir.

Araçlar Kiralamaya Uygun Sigorta ve Kaskolu Mu?

Kiraya sunduğumuz araç filomuzda ki tüm araçlar rent a car kaskosu ve zorunlu trafik sigortasına sahip araçlardır. Poliçelerimizin her türlü tek taraflı ve çift taraflı kaza durumunda geçerliliği mevcuttur.

Araç Bakımları ve Diğer Giderler Kim Tarafından Karşılanmaktadır?

Kiraladığınız aracın tüm bakım giderleri firmamızca karşılanmaktadır. Her hangi bir kaza durumunda ise kaza tutanağına göre onarım masrafları sigorta firmasından gelecek raporda kasko ve sigorta poliçelerinin geçerliliğini yitirecek hata ve kusurun olmaması durumunda tarafımızca karşılanmaktadır.

Kiraladığım Araçlarda Km Sınırı Var Mı?

Tüm kiralama sözleşmelerinde karşılıklı anlaşılan ve buna göre ücretlendirme tutarı belirlenen bir km sınırı mevcuttur. Bu km sınırı kiralama sürenize sözleşmenize özel belirlenmektedir.

Kiraladığım Araç İle Şehir Dışına Çıkabilir Miyim?

Elbette çıkabilirsiniz. Kiraladığınız aracı Türkiye sınırları içinde dilediğiniz şehirde kullanabilirsiniz. Ancak sözleşme gereği km sınırlı kullanım hakkınız olduğunu ve bu km sınırının aşımında sözleşme tutarınıza ek her km başına bir ödeme yansıyacağını unutmayınız.

Kiraladığım Araç İle Yurt Dışına Çıkabilir Miyim?

Hayır. Kiraya sunduğumuz tüm araçlar sadece yurt içinde kullanım için tarafınıza tahsil edilmektedir.

Kaza Anında Ne Yapmalıyım?

Kiraladığınız araç ile kaza yapmanız ya da bir kazaya karışmanız durumunda firmamız tarafından sizlere bildirilen acil hizmet hattımızı arayarak bilgi vermeniz, kaza yerinde ve kaza anında tutanak tutmanız, fotoğraflamanız gerekmektedir.  Kazayı tek taraflı olarak ( bir duvara ya da duran bir araca ) yapmanız durumunda olay yerine polis çağırarak alkol testinizi yaptırmanız ve kaza tutanağı tutmanız ayrıca kazayı belgeleyecek fotoğrafları çekmeniz gerekmektedir.

Kaza Anında Uzun Süreli Tamir Durumunda İkame Araç Veriyor Musunuz?

İkame araç hizmetimiz kiraladığınız aracın serviste uzun süreli tamir ve bakım süresi dikkate alınarak sunulmaktadır. İkame araç hizmetimizde kiraladığınız aracın yerine verilecek aracın marka ve model seçimi firmamızca yapılmaktadır. Kiraladığınız araç sınıfında ikame araç verilecektir.

Araç Kiralama Kampanyalarınızdan Nasıl Haberdar Olabiliriz?

Firmamızın araç kiralama fiyatlarında ya da kiralama koşullarında gerçekleştirdiği tüm kampanyalara ait detaylı bilgiyi www.easygocarrental .com web sayfamızdan takip edebilir, 0212 655 99 99 nolu kiralama hattımızdan ya da info@ easygocarrental .com mail adresimize ileteceğiniz maile cevaben edinebilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama