• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18.00
  • Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 /D, 34197 Bahçelievler
  • +90 212 655 99 99

Şehirlerarası Araç Kiralama

Son dönemlerin en çok ihtiyaç duyulan kiralama modeli olan şehirlerarası araç kiralama hizmeti konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile tüm kiralama ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Bireysel ya da kurumsal anlamda ister tek araç, ister onlarca kiralık araç ihtiyacınız olsun operasyonel araç kiralama çözümlerimiz ile hızlı, güvenli ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Easygo Car Rental olarak işinin ehli ve profesyonel kiralama uzmanlarımız ile tüm ihtiyaçlarına yönelik araçları sizler için sunuyoruz. İstanbul merkezli ofisimizden kiraladığınız aracı bulunduğunuz ilde kullanma olanağı sunuyoruz. İşiniz ya da kişisel kullanımınız için kısa ya da uzun vadeli dilediğiniz aracı firmamızdan kiralayabilir ve dilediğiniz gibi güvenle kullanabilirsiniz.

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul ilinde araç kiralama hizmeti arayanların yıllardır ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kadim şehir İstanbul’un tüm ilçelerinde kiralık araç arayanlara özel çözümler sunuyoruz. Kısa ya da uzun vadeli kiralama sözleşmelerimiz ile kiralanmayı bekleyen araçlarımızı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. İstanbul araç kiralama hizmetinde sunmuş olduğumuz ayrıcalıklarımız ile geçmişten günümüze çözüm ortağınızız.

İstanbul’un her iki yakasında, gerek Anadolu yakası gerekse Avrupa yakasında bulunan kiralama ofislerimizle kiralama başvurularını anında değerlendiriyor, operasyon departmanımızca talep edilen araçları hazırlayarak size özel ödeme koşulları ile sunuyoruz.

İstanbul Bireysel Araç Kiralama Hizmeti

Aileniz ile birlikte kullanacağınız geniş SUV araçlardan şahsi ihtiyaçlarınız için kullanacağınız sedan araçlara, spor tarzdan hoşlananlara özel HB araç modellerinden lüks ve konfora sahip olmak isteyenlere özel lüks araç modellerimiz ile kiralama ihtiyaçlarınızı ortadan kaldıracak hizmetler sunuyoruz.

Bireysel anlamda ihtiyacınız olan tüm kiralık araç modellerine ve kiralama olanaklarına “Easygo Car Rental” ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşmeler ile ihtiyacınız olan aracı size özel kiralama olanakları ile kiralayabilir ve bireysel araç kiralamanın keyfini hemen sürebilirsiniz. İstanbul ‘da bulunan merkez ofisimizden ya da Anadolu yakası ofisimize gelerek size özel kiralama hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Ekonomik ve son model kiralık araçlara web sitemiz üzerinden ya da 0 212 655 99 99 nolu müşteri hizmetlerimizi arayarak kiralayabilirsiniz. Merkez ofisimiz İstanbul Bahçelievler / Yenibosna ’da yer almaktadır.

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!
Open chat
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim
Hemen Arayın