• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18.00
  • Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 /D, 34197 Bahçelievler
  • 444 46 34

Salgın Sürecinde Araç Kiralamanın Önemi

Bireyler olarak Covid 19 Korona tedbirleri kapsamında sosyal ve zorunlu yaşam hayatımızdan salgınla mücadele kapsamında büyük fedakârlıklar yapmamız gerektiğini uzun süredir deneyim ettik. Özellikle büyük keyif aldığımız arkadaş, dost ve akraba buluşmalarını belli bir süre kısıtladığımız gibi toplu taşıma ile ulaşım konusunda da tercihimizi virüs ile mücadele tedbirlerine dâhil ederek olabildiğince bu tarz kalabalık taşıma araçlarından uzak kaldık. Bu süreçte doğal olarak bireysel araç kullanımın önemini ve ihtiyacını arttırdı. Peki, bu süreçte neden toplu araç kullanımı yerine bireysel araç kullanımı önemli dersiniz? Sorumuzun cevabı bu yazımızda

Corona virüsü tüm dünyayı saran ciddi bir tehdit haline geldiği günümüzde ülkemizde de virüsün etkileri yoğun olarak görülmektedir. Bu anlamda gerek toplumsal gerekse bireysel olarak birçok tedbir ve önlem almamız gerekmektedir. Ülkemiz devlet nezdinde gerek yasaklar gerekse tavsiyeler ile önlem ve tedbirlerini açıklasa da bireysel olarak kendi çizgilerimizi belirlememiz sağlıklı bir yaşam ve virüsten korunmak için oldukça önemli konuma gelmiştir.

Ulaşımın büyük önem taşıdığı doğal yaşam sürecimizde virüsün en yaygın olarak yayılma potansiyeli de ne yazık ki ulaşım yollarında gözlenmektedir. Özellikle toplu taşıma araçları olan otobüs, minibüs, dolmuş, metro, metrobüs, vapur gibi şehir içi ve şehir dışı toplu taşıma araçlarını düzenli kullananların hastalığa neden olan virüslerle ile karşılaşması ve etkilenmesi büyük bir olasılıktır. Bu anlamda bu araçların kullanımı yerine bireysel araç kullanımının çok daha sağlıklı ve korunaklı olacağı aşikardır. Bizlerde easygo car rental olarak bu anlamda bireysel ve kurumsal araç kiralamak isteyenlere büyük kolaylık ve ödeme fırsatları sunuyor, virüslerden korunma adına alacağınız bireysel tedbirlere destek oluyoruz.

Tüm araçlarımızın kiralanma öncesi ve sonrası büyük bir dezenfekte sürecinden geçtiğini hatırlatarak sizlerinde kiralama süresi boyunca bu dezenfekte sürecini devam ettirerek kendi yaşam alanınızı her daim dış etkenlerin müdahalesine kapatır ve virüslerin yaşam alanınıza nüfusuna engel olabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında yaşanan her yere dokunma yolu ile ve hava yolu ile bulaşan virüslerden bireysel araç kullanarak uzak durabilirsiniz.

İster bireysel olsun ister kurumsal dilediğiniz marka ve modelde tamamen virüslere karşı dezenfekte edilmiş son model araçlarımız ile kendinize güvene almak için bize web sitemiz üzerinden ya da 0 212 655 99 99 nolu müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!
Open chat
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim
Hemen Arayın