Operasyonel Araç Kiralamanın Faydaları

Günümüzde en çok tercih edilen araç kiralama modeli olan “Operasyonel Araç Kiralama” konusunda  firmaların en dikkat ettiği konu bu kiralama sonucu elde edecekleri faydadır. Operasyonel araçk Kiralamanın faydaları konusunu ele aldığımız bu yazımızda özellikle firmaların uzun dönem araç kiralayarak elde edecekleri kazanımları sizlere aktarmak isteriz.

Öz Sermaye Avantajı

Operasyonel diğer adı ile kurumsal filo araç kiralamanın bir firmaya en büyük avantajı sermayeye dokunmadan yatırım olanağı sunmasıdır. Açıklamak gerekirse şirket için gerekli araç filosunu sermaye ya da nakit bağlamadan ve büyük yatırımlar yapmadan sadece kiralayarak oluşturabilirler. Her şeyden önce öz sermaye yatırımı yapmaksızın önemli bir ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Araç satın alma sürecinde yaşanan ya da muhtemel yaşanacak nakit yatırım ya da kredili borçlanma durumu ile karşılaşmaksızın araç filosunu oluşturabilirler.

Bakım ve Onarım Giderine Son

Özellikle araç sahiplerinin en büyük gider ve zaman sıkıntısı yaratan bakım ve onarım ihtiyacı olası durumunda bizler hizmet verdiğimiz  tüm müşterilerimize ücretsiz hizmet sunuyoruz. Böylelikle zamandan ve giderden uzak sıkıntısız balım ve onarım sürecinizi sizin adınıza biz yürütüyoruz.

Maddi Kayıp Derdi Olmaksızın Araç Sahibi Olmak

Hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini araç kiralama hizmeti aldığınız firmaya bırakabilirsiniz. Araç kiralayarak tüm bu kötü durumlara karşı sigortalatma ve kasko giderlerini bizlere bırakır, siz gönül rahatlığı ile aracınızın keyfini sürebilirsiniz.

Yaz ve Kış Fark Etmez Lastiğiniz Hazır

Kış lastiği zorunluluğu olduğu anda lastiğiniz firmamızda azır sizleri beklemektedir. Sizlerin yapacağı tek şey randevu alarak aracınızı firmamıza getirmeniz. Siz kahvenizi yudumlarken bizler aracınızın lastiklerini değiştiriyor olacağız.

İster aylık bazlı olsun ister yıllık, ihtiyacınızı giderecek tüm marka ve modellerde araç kiralama hizmetinde deneyimli ve uzman bir ekibiz. Özellikle filo araç kiralama alım hizmetine ihtiyacı olan firmalar için en cazip ödeme koşulları ve size özel araç filosu seçimi ile operasyonel araç kiralama hizmeti Easy Go Car Rental’de sizleri bekliyor.