Sıfır ve ikinci el fark etmeksizin satılık araçlarda büyük bir talep gösterilen Renault Clio aynı şekilde kiralık olarak da büyük bir talep görüyor. Birçok kullanıcının tercihi oluyor. Bu sebeple rent a car firmaları araç portföyünde kiralık Renault Clio bulunduruyor. Kullanıcıların kiralık Renault Clio tercih etmelerinin belli başlı sebepleri var. Bunların başında Clio araçların az yakıt tüketmesi geliyor dersek, yanılmış olmayız. Yakıt konusunun yanı sıra genel olarak Renault Clio marka araçların tam bir fiyat – performans ürünü… Bu özelliği sayesinde neredeyse her kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Peki kiralık Renault Clio fiyatları ne kadar? Kiralık Renault Clio fiyatları neye göre değişiyor? Şimdi de buna bakalım.

 

Kiralama Süresi

Kiralama süresi her aracın kiralık fiyatını değiştirdiği gibi kiralık Renault Clio fiyatlarını da değiştiriyor. Günlük, aylık ve yıllık… Rent a car firmaları bu konuda cömert davranarak, müşterilerine birçok kiralama periyodu sunuyor. Elbette daha uzun süreli kiralamalarda, maddi olarak avantaj sağlayacağınızı unutmayın.

 

Şanzıman Türü

Kiralık Renault Clio araçlar için rent a car firmaları ellerinde bulunduğu takdirde manuel ve otomatik olarak, müşterilerine iki farklı seçenek sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi otomatik şanzımanlı araçların fiyatı biraz daha yüksek olabilir.

 

Yakıt Türü

Şanzımanda olduğu gibi yakıt türü içinde rent a car firmaları yine müşterilerine iki seçenek sunuyor; benzin ve dizel… Kiralık Renault Clio kullanıcıları genelde aracın dizel seçeneğini tercih ediliyor. E haliyle çok talep görenin fiyatı biraz daha yüksek olabiliyor.

 

Kiralık Renault Clio İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve bol seçenekli marka – model portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneği, kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile araç kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.