Özellik SUV araçlar söz konusu olunca Opel Grandland X son yılların en önemli gözdelerinden bir tanesi. Hem sürüş keyfi hem de sunmuş olduğu modern özellikleri sebebiyle kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Opel Grandland X bu özellikleri nedeniyle sadece alıcıların değil, araba kiralayan kullanıcıların da radarında olan bir araç. Opel Grandland X’e gösterilen yoğun talep nedeniyle de araç kiralama firmaları aracı galerilerinde bulunduruyor. Bir de kiralık Opel Grandland X fiyatları ne kadar? Kiralık Opel Grandland X fiyatları hangi kriterlere göre değişiyor? Bu soruların cevaplarına bakalım.

 

Kiralama Süresi

Araç kiralamak istediğiniz, kiralayacağınız aracın fiyatını değiştiren ilk madde kiralama süresi… Genel olarak şunu diyebiliriz ki bir aracı ne kadar uzun süre ile kiralarsanız, maddi olarak bir o kadar kazançlı olursunuz. Bu detay elbette kiralık Opel Grandland X fiyatları içinde geçerlilik arz ediyor.

Şanzıman Türü

Araç kiralama firmaları, kiralık Opel Grandland X araçlar için bünyelerinde manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı seçenek bulunduruyor. Araç satın alırken olduğu gibi kiralarken de otomatik vitesli araçların fiyatını daha pahalı olabiliyor.

Benzin mi, Dizel mi?

Her araçta olduğu kiralık Opel Grandland X marka araçlar için de benzinli ve dizel seçeneği bulunuyor. Araç kiralama firmaları yakıt türündeki seçenekleri kullanıcılara bırakırken, yoğun ilgi nedeniyle dizel araçların fiyatlarının biraz daha yüksek seviyelerde olabileceğini hatırlatmakta fayda var.

 

Kiralık Fiat Egea İçin Nereye Başvurmalıyız?

Geniş araç filosu ağı ve bol seçenekli marka – model portföyü ile Easy GO Car Rental en uygun adres! Birçok kiralama seçeneği, kesintisiz 7/24 hizmet veren Easy GO Car Rental’in tüm araçları trafik sigortalı ve kasko poliçesi sahip! Yani hiçbir şekilde kiraladığınız araçla sorun yaşamaz, gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Easy GO Car Rental güvencesi ile, Opel Grandland X ve tüm marka araçları kiralamak için; Easy GO Car Rental’e www.easygocarrental.com web sitesi adresinden ya da 0 536 065 20 71 – 0 212 655 99 99 numaralardan kolaylıkla ulaşabiliriz.