İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

İstanbul’da hizmete giren yeni havalimanı ile İstanbul yeni bir ulaşım ivmesi kazanış, özellikle uçuşlarda büyük oranlarda artış yaşanmaya başlamıştır. Özellikle İstanbul’a şehir dışından gelen misafirler ve iş insanları için araç kiralama ihtiyacı fazlası ile doğmaktadır. Bu anlamda EasyGo Car Rental olarak bizlerde özellikle İstanbul Havalimanı misafirleri için, bu havalimanını kullananlar için araç kiralama çözümleri sunmaktayız. Haftalık, aylık ya da daha uzun süre için araç ihtiyacınızı ortadan kaldıracak araç kiralama çözümleri EasyGo Car Rental’ de sizleri bekliyor.

İstanbul içinde araçsız kalmayacaksınız!

İstanbul Havalimanı, kusursuz bir hizmet anlayışıyla yolcularına iç ve dış hat noktalarında ev sahipliği yapıyor. Şu anda yeni havalimanından iç hat güzergahlarda 45 şehre uçuş gerçekleştiriliyor. İstanbul Havalimanı’ndan dış hatlarda 110 ülkedeki 249 farklı şehre uçuş sağlanıyor. Bu da yoğun bir ziyaretçi akışı demektir.

Konum olarak İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer alan yeni havalimanı, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında konumlanıyor. Otobüs, havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra havalimanı taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşılabilen İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent’ten 36 km, Taksim’den 40 km, Anadolu Yakası’nda Üsküdar’dan 47 km ve Kadıköy’den 52 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na da bağlantısı bulunuyor.

Sizde bu güzel havalimanı üzerinden İstanbul’a ulaşım sağlayacaksanız ve İstanbul içinde bir kiralık araca ihtiyacınız olacaksa EasyGo Car Rental olarak tüm marka ve modellerde kiralanmayı bekleyen araçlarımız sizlere hizmete hazırdır. İster kısa dönem için olsun, ister uzun aradığınız kiralık araçlar işin uzmanı EasyGo Car Rental’de.

Araç Kiralamak İçin Şimdi Arayın!

Cumhuriyet tarihinin en büyük altyapı projesi olan İstanbul Havalimanı’nda araç kiralama konusunda detaylı bilgi almak, araç kiralama fiyatlarını öğrenmek ve araç kiralama rezervasyonu yapak için bize mail yolu ile info@easygocarrental.com ‘dan yazabilir ya da dilerseniz 0212 655 99 99 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.