• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18.00
  • Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 /D, 34197 Bahçelievler
  • +90 212 655 99 99

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Araç Kiralama

Kiralamak istediğiniz aracı tamamen ihtiyacınıza göre şekillendirmek ve maliyetten fayda sağlamak ister misiniz? O vakit Easygo Car Rental ’in kişiye özel araç kiralama olanaklarından yararlanmanızı öneririz. Çünkü tamamen ihtiyacınız süre kadar araç kiralar, süreci arttırdıkça fiyat indirimi ve ödeme seçeneklerinde alternatif kanalları kullanabilirsiniz. Kiralık araç ihtiyacınıza göre firmamızdan günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralayabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama

Özellikle anlık araç ihtiyacını giderenlerin ya da toplantı, günü birlik gezi ya da özel işlerini halletmek isteyenlerin sık sık başvurduğu günlük araç kiralama hizmeti Easygo Car Rental ’de sizleri bekliyor. Günlük olarak araç kiralamak adına firmamıza başvuranlara araç otoparkımızda bulunan ihtiyacına ve bütçesine en uygun aracı sunarız. Günlük araç kiralama sürenizi 2,3,4,5 gün gibi dilediğiniz kadar arttırabilir, ya da diğer kiralama olanaklarımız olan haftalık, aylık ve yıllık sözleşmelerimizden birine geçiş sağlayabilirsiniz.

Haftalık Araç Kiralama

Hem kiralama maliyetinde günlük oluşan ortalama maliyeti düşürmek, hem de araç ihtiyacını rahat şekilde gidermek isteyenlerin tercih ettiği haftalık araç kiralama hizmetimizden sizlerde yararlanarak araç kiralamanın keyfini Easygo Car Rental ayrıcalığı ile yaşabilirsiniz.

Tatil programı yapanlar ile şehir dışı toplantı, iş seyahati ya da gezi yapanlarında tercih ettiği haftalık kiralık araç paketlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sizleri de kiralama ofislerimize bekleriz.

Aylık Araç Kiralama

Özellikle her daim araç ihtiyacı olan ya da uzun süreli seyahat edenlerin, tatil planlayanları tercihi olan aylık araç kiralama hizmetimiz ile araç kiralama maliyetinizi yüksek oranda düşürebilirsiniz. Günlük araba kiralama fiyatlarına nazaran aylık olarak araç kiralamak sizlere büyük fiyat avantajı sağlayacaktır. Aylık bazda araç kiralayacak müşterilerime fiyat avantajı yanı sıra araç seçiminde de seçenekler konusunda alternatifler sunabilmekteyiz.  Benzinli ya da dizel, manuel ya da otomatik vites, sedan, SUV yada HB gibi bir çok araç modelini aylık araç kiralayan müşterilerimize sunmaktayız. Aylık araç kiralama sürenizi ay bitiminde otomatik olarak yenileyebilir, ödemenizi aylık olarak yapabilirsiniz. Aylık araç kiralama sözleşmenizi 12 aya kadar dilediğiniz süre için yapabilirsiniz. 12 aylık ve üzeri sözleşme taleplerinizde yıllık araç kiralama planlarımız hakkında bilgi almanızı öneririz.

Yıllık Araç Kiralama

Özellikle kurumsal müşterilerimizin, esnaf ve KOBİ ‘lerin tercih ettiği, dönem dönem araç almak yerine kiralamayı tercih eden bireysel müşterilerimizin de talep ettiği uzun dönem araç kiralama seçeneğimiz yıllık araç kiralama hizmetimiz ile kiralama süresince kiralama fiyatını sabitleyebilirsiniz. Hem kiralama maliyetinde hem de fiyat artışı gibi durumlarda sabit fiyat avantajından yararlanmak için en ideal kiralama seçeneği olan yıllık araba kiralama sözleşmemiz ile araçsız kalma derdine son veriyoruz.

Bir yıllık dışında üç yıla kadar uzun dönem araç kiralama sözleşmesi yaparak dilediğiniz aracı kiralayabilir hatta uzun dönem anlaşmalar ile tercih ettiğiniz aracın 0 Km modelini ofisimizden kiralayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kiralama uzmanlarımızdan ihtiyacınız ve bütçenize uygun araca karar vermek.

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!
Open chat
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim
Hemen Arayın