telefon 444 46 34

GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

Özellikle aracı olmayan anlık ya da planlı araç ihtiyacı durumunda iş ya da günü birlik şehir içi ve şehir dışı seyahatleri için tercih ettiği günlük araç kiralama hizmeti konusunda Easygo Car Rental olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Özellikle İstanbul’da günlük araç kiralamak isteyenlerin İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ofislerimizden ihtiyaçlarını giderecek süreç kadar araç kiralayabilmektedir. Minimin bir günden başlayan kiralama süreçlerimiz uzun dönem kiralama sözleşmeleri ile dilediğiniz sürece kadar uzatılabilmektedir. Üstelik ister tek gün kiralama hizmeti alın, isterseniz yıllık Easygo Car Rental ’in tüm hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Nedir bu hizmetler diye merak edenler için söylemek gerekirse full rent a car kaskosu, araç bakım ve onarım hizmeti, sigorta, yedek lastik (kış ve yaz lastiği desteği), kaza anında ikame araç gibi birçok ayrıcalıktan ek ödeme yapmaksızın yararlanabilirsiniz.

İstanbul Günlük Araç Kiralama

Günlük araç kiralama hizmetinin en büyük avantajı bir aracı satın almak yerine sadece ihtiyaç duyulduğu gün veya günler için kiralayarak ulaşım gereksinimlerinizi karşılar ve bu sayede maliyetleri azaltır. İstanbul il sınırları içinde hangi ilçede ve semtte bulunursanız bulunun günübirlik ve kısa dönem araç kiralama ihtiyacınız için bizler geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasına özel kiralama çözümlerimiz ile ihtiyacınız olduğu anda en uygun fiyata en son model araç marka ve modellerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. İhtiyacınıza ve bütçenize göre tamamen size özel ödeme planları ile araç kiralayabileceğiniz gibi dönem dönem fırsat sunduğumuz kampanyalı araç kiralama sözleşmelerimizden yararlanabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Günlük araç kiralama fiyatlarını belirleyen faktörlerin başında kiralanacak araç modeli, kiralama süresi, yapılacak km ve ödeme şekliniz gelmektedir. Tüm bu faktörler dikkate alınarak hesaplanan kiralama ücreti ile sizde hayalinizde ki araca sahip olabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

EasyGo Car Rental ‘den günlük araç kiralama hizmeti alarak satın alınan bir aracın sabit masraflardan kurtulabilirsiniz. Araç kiralamak ayrıca sabit masraflar dışında sigorta ve kasko giderleri, vergiler, tamir, bakım ve benzeri maliyetleri ortadan kaldırır. Gün içinde dilediğiniz yere zaman kaybetmeden daha tasarruflu ulaşmanızı sağlamakta cabası.

Günlük Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmeli?

Günlük araç kiralama hizmeti alırken özellikle dikkat edilmesi gereken hususları sizler için burada anlatmak istedik;

  • İhtiyacınıza en uygun aracı kiralayın; kiralayacağınız aracın araç ile seyahat edecek kişi sayısına, kullanılacak bagaj durumuna, yakıt ve vites gibi özelliklerinin ihtiyaçlarınıza çözüm sunacağından emin olun.
  • Aracın sigorta ve kaskosunu sorgulayın; kiralayacağınız aracın sigorta ve kasko poliçelerinin neleri kapsadığını detayları ile öğrenmenizi ve eksiklik görüyorsanız ek sigortaları da sözleşmenize ücreti karşılığında eklettirebilirsiniz.
  • Sözleşmenizi detaylı olarak inceleyiniz; araç kiralama sözleşmenizi detaylı olarak incelemenizi ve aklınıza takılan tüm soruları danışmanınıza sormanızı öneririz.
  • Aracı teslim alırken dikkat edin; teslim sürecinde araçta bulunan tüm hasarları tespit ederek, teslim formunda bu kusur ve hasarların belirtilmesini sağlayın. Ayrıca fotoğraf çekerek bu fotoğrafları da sözleşmenize eklettirebilirsiniz.
  • Yakıt miktarını ve KM’yi not alınız; kiraladığınız aracı teslim alırken yakıt miktarını not etmeyi ayrıca KM ‘yi de kiralama sözleşmesine not düşüldüğünden emin olunuz.

Eğer siz de günlük ya da kısa dönem araç kiralamaya ihtiyaç duyarsanız 0 212 655 99 99 telefondan danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama