• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18.00
  • Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 /D, 34197 Bahçelievler
  • +90 212 655 99 99

Güncel Araç Kiralama Fiyatları

Hayalinizi süsleyen ya da ihtiyacınıza çözüm olacak aracın günlük, haftalık, aylık ya da yıllık kiralama maliyetini merak ediyor ve fiyatlar konusunda bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere en uygun fiyata en iyi aracı kiralamanın ipuçlarını sunacağız.

Easygo Car Rental olarak her bütçeye ve ihtiyaca yönelik araç kiralama olanakları sunuyoruz. Ancak bu olanak ve fırsatlardan sizler için en duygun olanını keşfetmek ve en güncel araç kiralama fiyatlarını edinmek için sizleri de kiralama uzmanlarımız ile görüşmeye davet ediyoruz. İster WEB sayfamız üzerinden ( www.easygocarrental.com ), ister telefon ile iletişim kurarak (0 212 655 99 99 ), isterseniz bizzat kiralama ofislerimizi ziyaret ederek en güncel ve geçerli araç kiralama ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatlarını Değiştiren Unsurlar

Bira arcın kiralanma maliyetini kiralanacak aracın kiralanma süresi, araç marka ve modeli, araç yakıt ve şanzıman özelliği ile kullanılmak istenilen KM aralığı önemli derecede etkilerken ayrıca ödeme seçeneği de yine fiyatı etkileyen önemli bir faktördür.

En Uygun Fiyatlı Kiralık Araç Modelleri

Dönem dönem değişse de en uygun yani en ucuz kiralık araç modelleri genellikle manuel vites ve benzinli araç modelleridir. Easygo Car Rental olarak bir çok markanın yine bir çok modelini piyasanın oldukça altında siz değerli müşterilerimizin kiralaması için kampanyalar ile sunmaktayız. En hesaplı ve uygun kiralık araç modellerimiz için sizleri de kiralama uzmanlarımız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Ucuza Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetini ucuza getirmenin birçok yolu vardır. Easygo Car Rental olarak firmamız üzerinden en ucuz aracı kiralamak için olabildiğince kiralama sürenizi uzun tutmanızı, ekonomik sınıf araç modellerini tercih etmenizi ve ödeme yöntemi olarak da nakit ve peşin seçimi tercih etmenizi öneririz. Ancak bunların dışında size özel ödeme planları ile araç kiralama piyasasının en ucuz kiralık araçlarından birine sahip olmak için kiralama uzmanlarımıza WEB sayfamız üzerinden ya da 0 212 655 99 99 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayınız araç kiralama tutarlarını değiştirecek olan sizlerin araç kiralarken sunduğunuz tercihlerdir.

 

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!
Open chat
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim
Hemen Arayın