• Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 18.00
  • Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi no:31 D:C31 /D, 34197 Bahçelievler
  • +90 212 655 99 99

Easygo Car Rental Olarak Yanınızdayız.

 

Bizler Easygo Car Rental olarak Coronavirüs (COVID-19) salgınının ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren Dünya Sağlık Örgütü ve TC Devleti Sağlık Bakanlığı ‘nın tedbir ve önlem kararlarını yakinen takip ederek bu tedbirleri gerek ofis içi hizmetlerimizde, gerekse ofis dışında sunduğumuz hizmetlerimize entegre etmeye başladık. Önlem ve tedbirler almak konusunda bir yarış içinde bulunarak siz değerli müşterilerimizi ve çalışan personellerimizi bu salgına karşı korumak istedik. Çünkü bizler biliyoruz ki sizlerin ve tüm çalışan personelimizin sağlığı ticaretimizden çok daha değerli.

 

Aldığımız tedbirler ve önlem kararlarını yolumuza daha emin devam ediyoruz;

  • Coronavirüs (Covid-19) ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü ve ulusal sağlık kurumlarından gelen bilgi ve rehberleri dikkatle takip ediyor ve tüm tavsiyelerini titizlikle anında uygulamaya alıyoruz.
  • İlk günden itibaren gerek ofisimizi, gerekse kiralanmayı bekleyen ve de kiradan gelen araçları belli periyotlarla dezenfekte ediyor, hiç bir aracımızı dezenfekte etmeden müşterimize sunmuyoruz. Özellikle belirtmek isteriz ki el ile temas edilen tüm iç aksamları (direksiyon simidi, vites topuzu, ön ve orta konsol, kapı açma kolları vb.) sizlere teslim edilmeden önce dezenfekte ediyoruz.
  • Araç temizliğinde her zamankinden çok daha dikkatli ve titiz davranıyor. Genel hijyen kurallarının yanı sıra virüse karşı tedbir ve önlem niteliğinde ilaçlamaları da yapıyoruz.
  • Tüm personelimizi ve ofisimizi ziyaret eden müşterilerimizi Coronavirüs (Covid-19) konusunda ve alınacak tedbirler konusunda sürekli bilgilendiriyoruz.
  • Tüm ofislerimize, çalışanlarımız ve müşterilerimiz rahatlıkla bulabileceği ve kullanabileceği noktalara el dezenfektanları yerleştirdik. Buna ek olarak, müşterilerimizin kullanımı için tüm araçlarımıza el dezenfektanı bulundurmaktayız.
  • Özellikle bu süreçte ofisimize gelmek istemeyen müşterilerimizi anlayış ile karşılıyor aracını istediği adrese ücretsiz teslim ediyor ve yine ücretsiz adresten teslim alıyoruz.
  • Özellikle belirtmek isteriz ki şehir içi ve şehirler arası toplu taşıma ve uçak kullanımı tercih etmemenizi ve bunu salgına karşı bir tedbir olarak görmenizi haklı olarak görüyor ve bu anlamda kiralamalarda ki kilometre sınırını kaldırıyor ve sizlere gerek acil durumlar için gerekse seyahatleriniz için hareket özgürlüğü sunuyoruz.

 

Easygo Car Rental olarak salgına karşı sizin, sevdiklerinizin ve çalışan tüm personelimizin sağlığını önemsiyoruz. Bu süreçten aldığımız tedbir ve önlemlerle birlikte çok daha güçlü bir ülke olarak çıkacağımızı temenni ediyoruz.

Sağlıcakla kalın….

Görüşmeyi Başlat
1
Easygo Car Rental'a Hoşgeldiniz;
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!