telefon 444 46 34

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Bireysel Araç Kiralama

Araç kiralamak gerek bir birey olarak gerekse kurumsal şirketlerin en büyük ihtiyaç kalemlerinden biridir. Özellikle son zamanlarda yaşanan birçok gelişme şehirlerarası seyahate ya da toplu taşıma yerine bireysel araç kullanımına ilgiyi ve talebi arttırmıştır.

Araç fiyatlarında yaşanan artışlar, kredilerde yaşanan yüksek oranlar, kredi ile araç alınacak olsa dahi yüksek miktarlarda gerekli olan peşinat gibi maddi gereksinimler ve bu gereksinimlerin dışında satın alınan aracın bakım, onarım, vergi, sigorta, kasko ve diğer birçok gider kaleminin her yıl ciddi rakamlara ulaşması bireysel araç sahip olmada düşünülmesi ve planlama yapılması gereken önemli hususlardır.

Araç ihtiyacı bireysel vatandaşlar için anlık gelişen durumlar ile planlı ihtiyaca kadar birçok nedenle ortaya çıkabilmektedir. Birçok kişi tatil ve seyahatleri için, birçok kişide işi ya da ailesi için bireysel araç kiralama talebinde bulunabilmektedir. Kiralama ihtiyacı her ne sebeple olursa olsun ihtiyacınıza yönelik çözümler EasyGO Car Rental ‘in bireysel araç kiralama hizmetlerinde mevcut. İster günlük, ister haftalık ya da aylık, isterseniz uzun dönem olarak tabir ettiğimiz yıllık olarak bireysel araç ihtiyacınızı firmamızdan kiralayarak ihtiyacınız olan araca sahibi olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Bireysel Araç Kiralamanın Avantajları

EasyGO Car Rental ‘den araç kiralama hizmeti aldığınızda, kiraladığınız araçların vergi, bakım ve onarım, sigorta, kasko ve tüm genel giderleri kiralama süresince tarafımızdan karşılanır. Böylelikle kiraladığınız araç size yük olmaktan çıkar, kiraladığınız araçlar için ekstra maliyetler ile karşılaşmazsınız. Bu durum sizlere araç temini için ayıracağınız nakit ve maddi kaynakları farklı alanlarda değerlendirmenize olanak sağlar.

İhtiyacınız olduğu anda kapınızda bulunan aracınız ile istediğiniz ihtiyacınızı ve planlarını gerçekleştirmekte ekstra büyük bir keyif…

Bireysel Araç Kiralama Süreleri

Bireysel araç ihtiyacınızı giderecek birçok kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçeneklerden her hangi birini tercih etmeden önce ihtiyacınızı belirlemenizi ve araç kiralama için ayırdığınız bütçeyi planlamanızı öneririz. Bireysel olarak firmamızdan günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralayabilirsiniz.

Bireysel Araç Kiralama Fiyatları

Bireysel araç kiralama maliyetleri kiralayacağınız aracın marka ve modeline, yakıt ve şanzıman tercihinize, kiralama sürenize ve kiralama süresi içinde yapacağınız yol durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak tüm bu fiyat politikasını belirleyen faktörlere rağmen sabit ödeme planları ile araç ihtiyacınızı giderecek size özel bir kiralama sözleşmesi hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. 

İhtiyacınız olan araç konusunda planlama yapmak ve en uygun bireysel araç kiralama teklifi almak için bizlere 0 212 655 99 99 müşteri hizmetleri hattımızdan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon iletişim hattı
Whatsapp iletişim hattı
Rezervasyon
Filo Kiralama